tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Poslanec NR SR Patrick Linhart.
Poslanec NR SR Patrick Linhart. Foto: tasr

ŠOK Kollárovec žaluje štát. ÚŠP má mať cenník, za ktorý vyšetrovatelia NAKA fabulujú dôkazy!

Poslanec zo Sme rodina, Patrick Linhart, vypovedal koaličnú zmluvu a dnes v parlamente hlasoval za odvolanie ministra vnútra Romana Mikulca. Na sociálnej sieti objasnil svoje dôvody a poukázal na závažné skutočnosti.

Prečítajte si aj

  1. Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).
  2. Šéf Sme rodina Boris Kollár
  3. Šéf OĽANO Igor Matovič
  4. Štefan Hamran
  5. Jaroslav Haščák pri zásahu NAKA
  6. Štátny tajomník Andrej Stančík
  7. Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák

Patrick Linhart, ktorého straníckym šéfom je Boris Kollár, vo svojom vyhlásení tvrdí, že bude naďalej apelovať u predsedu vlády, aby ministra Mikulca odvolal. Hovorí, že hlavným dôvodom sú desivé podozrenia o marení trestných oznámení, ktoré poukazovali na miliónové podvody. Taktiež o vykonštruovanom obvinení na poukazovateľa na korupciu.

Úmyselné stopky vyšetrovaniu

Poslanec za Sme Rodina pokračuje informáciou, že keď si splnil svoju občiansku povinnosť a nahlásil korupciu, vyšetrovania buď nikam neviedli, alebo boli úmyselne zmarené.

„Neschopnosť ministra riadiť svoj rezort sa dnes prejavila aj v obvinení poslanca, ktorý poukazoval na trestnú činnosť vyše dvadsiatimi zmarenými trestnými oznámeniami, zastrašovanie poslanca, ktoré sa vyhrotilo až v debatu o udelení ochrany poslancovi pred samotnou políciou.“

Patrick Linhart, Sme Rodina

Žaloba na štát

Linhart bol v auguste obvinený, o čom sa dozvedel z médií. Aj kvôli tomu podal žalobu na štát, v tejto veci už malo podľa jeho slov prebehnúť prvé pojednávanie. Policajný vyšetrovateľ z Komárna obvinil poslanca Sme rodina Patricka Linharta z prečinu krivého obvinenia, prečinu krivej výpovede a krivej prísahy a prečinu ohovárania.

NAKA a cenník za služby

Linhart tiež tvrdí, že má dôkazy o tom, že istá skupina vyšetrovateľov NAKA je úzko previazaná na Úrad Śpeciálnej prokuratúry, na ktorej čele stojí Daniel Lipšic. Ten je zároveň jediným špeciálnym prokurátorom, (vo svete) ktorý sa do tejto funkcie dostal ako právoplatne odsúdený.

Ešte desivejšie vyznieva Linhartove obvinenie, že má existovať aj akýsi „cenník za poskytnuté služby.“ Dotyční vyšetrovatelia majú vytvárať falošné dôkazy, manipulovať a zastrašovať účastníkov trestných konaní. O všetkom mal informovať ministra vnútra, ktorý v žiadnej z týchto vecí nekonal.

Hlasovať budem len za dobré návrhy

Potom, ako vypovedal koaličnú zmluvu, zostal poslancom jednej z vládnych strán Sme Rodina, hlasovať však bude v parlamente už len za návrhy, ktoré“ budú mať rozum.“ Linhart uviedol, že podľa tohto princípu, v pléne podporí koaličné i opozičné návrhy.

Zdroj: Fb Patrick Linhart


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

ŠOK Kollárovec žaluje štát. ÚŠP má mať cenník, za ktorý vyšetrovatelia NAKA fabulujú dôkazy!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku