eReport.sk
Robert Fico, foto:tasr

VIDEO Fico vyzýva ľudí k masívnemu protestu: TOTO je vláda hádok a prázdnych rečí!

Bývalý viacnásobný predseda vlády a líder opozičnej strany Smer-SD Robert Fico vyzýva občanov Slovenska, aby prišli 1. septembra do Košíc na masívny protest proti súčasnej vláde Eduarda Hegera.

Vláda hádok a prázdnych rečí

Fico vo svojom príspevku a vo videu na sociálnej sieti hovorí o neschopnosti koalície riešiť iné problémy, ako tie, ktoré trápia len ich „partnerské“ vzťahy. „Výsledkom tejto vlády sú veľké kopy hádok a prázdnych rečí, ale aj veľké kopy dreva na kúrenie pred rodinnými domami. Pozývam Vás 1. septembra do Košíc na obrovský protest proti vládnej neschopnosti, zdražovaniu a za predčasné voľby,“ píše Fico na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/robertficosk

Spoločnosť trápi dražoba

Nie len spoločnosť na Slovensku, ale i v iných krajinách trápia viaceré negatívne javy, ktoré so sebou priniesla vojna na Ukrajine a následne sankcie proti Rusku zo strany Západných krajín. Inflácia doslova požiera peniaze ľudí a ceny energií sú na rekordných maximách. Opozícia, ale i nepolitická verejnosť dáva za vinu súčasnej vláde, práve ne aktivitu pri riešení týchto problémov. Koalíciu však v poslednej dobe trápi kríza, ktorá stále nie je u konca.

Tradičná hlinikáreň skončila pre vysoké ceny energií

Nečakané sa stalo realitou. Desiatky rokov vyrábala hlinikáreň Slovalco hliník v Žiari nad Hronom. Teraz sa však jej dlhoročná tradícia blíži ku koncu. Predsedníctvo hlinikárne v utorok večer rozhodlo o tom, že do konca septembra ukončí výrobu hliníka. Väzy hutníkom zlomili vysoké ceny elektrickej energie, ktoré sú v súčasnosti na nezvládatelných hodnotách. K problému sa vtedy vyjadril aj podpredseda Smeru Ľuboš Blaha.

Mohlo by vás zaujímať:

 1. Ohrozí rozhodnutie vlády Slovákov?
 2. Cenu pre bojovníka Igora!
 3. Ruský prezident Vladimir Putin (vľavo) sa prihovára na námornej prehliadke pri príležitosti Dňa námorníctva v Petrohrade v nedeľu 31. júla 2022. Vpravo ruský minister obrany Sergej Šojgu.
 4. Maroš Žilinka
 5. Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák
 6. Na snímke spustenie novej pretavovacej pece hliníkových procesných šrotov v a.s. Slovalco v Žiari nad Hronom 14. júna 2022.
 7. Pavol Slota
 8. Smeráci, Meliche, Fico, Blanár, Blaha, Kaliňák, Mažgút
 9. Robert Fico na snímke z videa.
 10. Obhajca Roberta Fica a Roberta Kaliňáka David Lindtner odpovedá na otázky novinárov.
 11. Minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO).
 12. Ľuboš Blaha na videosnímke.

Vládu trápi koaličná kríza

Strany OĽANO, Za ľudí a Sme rodina sa zhodli na tom, že jediným scenárom pri ceste z koaličnej krízy je, aby SaS ustúpila od svojho ultimáta a nastala zhoda na nových podmienkach spolupráce v koalícii. Po sobotňajšom rokovaní koaličných strán to uviedol predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO).


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico vyzýva ľudí k masívnemu protestu: TOTO je vláda hádok a prázdnych rečí!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti