tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Hovorca strany Smer-SD Ján Mažgút. Foto: tasr

Vyženie Smer Drobu z bratislavskej župy? Podľa Tarabu bude kandidovať Ficov hovorca Mažgút!

Hovorca opozičnej strany Smer-SD Ján Mažgút informáciu zatiaľ nepotvrdil, no mnohé môže napovedať posledný status opozičného politika Tomáša Tarabu (ŽIVOT-NS), ktorý hovorí o Mažgútovi ako o možnom kandidátovi na bratislavského župana. Súčasný liberálny župan Juraj Droba (SaS) by tým pádom mohol prísť o pozíciu jednoznačného favorita volieb, keďže Smeru podľa informácií našej redakcie výrazne narastá podpora aj v Bratislavskom kraji. Kandidátne listiny v komunálnych voľbách sa uzatvárajú na konci augusta a Smer postavil svojho vlastného kandidáta takmer v každom kraji. Bolo by teda celkom logické, keby strana Smer ako najsilnejšia parlamentná opozičná strana proti Drobovi postavila kandidáta zo svojich radov, ktorý by automaticky, vzhľadom na silu štruktúr strany, bol pre Drobu veľkým škrtom cez rozpočet.

Politika nemusí generovať vždy len neptiateľstvá, ale aj dobré vzťahy, a to naprieč politickým spektrom. Ján Mažgút , hovorca Smeru a verím, že budúci kandidát na šéfa bratislevskej VÚC patrí medzi tých, s ktorými sa rád stretnem aj vo voľnom čase. Dnes sme sa v Modre bavili aj o tom, aby Droba s podporou liberálov nemal víťazstvo isté,“ uverejnil tajomný odkaz na sociálnej sieti Taraba. Pridal k nemu aj fotku, na ktorej je v jeho prítomnosti práve Mažgút.

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraj Droba.

Hovorca Smeru by mal konkurovať súčasnému županov Jurajovi Drobpvi (SaS) – Foto: tasr

Ficov skúsený hovorca

Mažgút má pri tom relatívne bohaté skúsenosti s politikou, keďže patrí do najužšieho tímu predsedu Smeru Roberta Fica a už niekoľko rokov ho sprevádza pri tých najpodstatnejších udalostiach politického života. Jeho silnými stránkami by mohli byť skúsenosti a príjemné vystupovanie, ktoré sa od hovorcu očakáva.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Richard Takáč, opozičný poslanec, politik
  2. Richard Sulík, rokovanie vlády, Bôrik
  3. Peter Pellegrini na snímke z videa.
  4. Sulík posiela vládu do čerta. Heger mu nerozumie
  5. Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraj Droba.
  6. Ján Mažgút
  7. Na archívnej snímke zľava Juraj Droba a Eduard Heger pri vodke.

V kampani by mohli zavážiť aj relatívne dobré vzťahy so širokým spektrom novinárov, čo pri opozičných politikoch nie je samozrejmosťou. Mažgút by mohol zároveň disponovať znalosťami o politických kampaniach a podľa všetkého by sa mu mal v Bratislave rysovať tím, ktorý bude pozostávať tak zo skúsených členov, ako aj z mladých ľudí.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vyženie Smer Drobu z bratislavskej župy? Podľa Tarabu bude kandidovať Ficov hovorca Mažgút!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku