eReport.sk
Pavol Slota
Pavol Slota. Foto: tasr

Ide v otcových šľapajách? Pavol Slota sa pobije o post primátora Žiliny!

Od dnes je Pavol Slota oficiálnym kandidátom na post primátora mesta Žilina. Dnes oficiálne ohlásil svoju kandidatúru na post primátora Žiliny. „Rozhodol som sa kandidovať na primátora Žiliny, pretože vidím, že veci v našom meste nefungujú“, priblížil niektoré zo svojich dôvodov kandidatúry a dodal, že jeho životný postoj ho priviedol k dnešnému rozhodnutiu.

Pobije sa o post primátora

„Vždy hľadám najlepšie riešenia a to, ako robiť veci tak, aby fungovali. Nikdy som nebol spokojný, pokiaľ to, čo robím nebolo perfektné“, povedal v úvode svojho príhovoru k prítomným novinárom Pavol Slota.
Pavol Slota bol aj presnejší a naznačil ďalší dôvod, ktorý ho presvedčil k rozhodnutiu kandidovať – je to názor a postoje občanov: „Stretávam veľa ľudí a rád sa s nimi zhováram. V poslednom čase to bolo ešte intenzívnejšie, nakoľko sme spolu s kolegami zo strany Domov – národná strana boli súčasťou strán, ktoré zbierali podpisy pod petíciu za predčasné parlamentné voľby.“

Pavol Slota ohlásil kandidatúru na post primátora mesta Žilina – Foto: archív strany Domov

Pavol Slota nechce kandidovať sám, ale naopak ako súčasť silnej skupiny, kandidátov na poslancov mestského zastupiteľstva, ktorú okolo seba vytvára. „Viem, že v meste potrebujeme konečne taký tím ľudí, ktorí veciam rozumejú a ktorí veci chcú riešiť. Proste skupinu ľudí nadšených pre naše mesto, ktorí spoločne potiahnu Žilinu dopredu.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico (Smer-SD).
  2. Milosrdná Čaputová?
  3. Drucker OSTRO kritizuje Hegera
  4. Minister hospodárstva SR a prvý podpredseda vlády pre ekonomiku SR Richard Sulík (SaS).

Svoj program, ktorý verejne predstaví predseda strany Domov – národná strana Pavol Slota neskôr počas volebnej kampane, bude ponukou pre mesto a všetkých jeho obyvateľov, ktorých pozval na spoluprácu pri obnove Žiliny. „Žilina je náš spoločný domov. Tu žili a žijú vzdelaní, schopní, aktívni a obetaví ľudia. Cítim, že nastal čas, ktorý je jedinečnou príležitosťou dosiahnuť výraznú a potrebnú zmenu kvality života v našom meste“ ozrejmil Pavol Slota svoju výzvu občanom Žiliny.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ide v otcových šľapajách? Pavol Slota sa pobije o post primátora Žiliny!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti