eReport.sk
Takto si to nepredstavoval
SR Tlmače šport cyklistika cesta MSR MČR Elite muži NRX Peter Sagan pád Na snímke uprostred slovenský cyklista Petert Sagan (TotalEnergies) padá v záverečnom špurte na majstrovstvách Slovenska a Českej republiky , foto:tasr

Takto si to nepredstavoval! Sagan na šampionáte spadol: Z pádu viní svojho súpera

Takto si to nepredstavoval! Slovenský cyklista Matúš Štoček ukončil dvanásť rokov trvajúcu hegemóniu bratov Saganovcov a na nedeľnom spoločnom šampionáte SR a ČR v Tlmačoch získal v dramatickom finiši svoj premiérový titul majstra Slovenska. Favorit pretekov Peter Sagan na cieľovej páske spadol, skončil tesne za Štočekom a v mixzóne neskrýval hnev. Podľa slov osemnásobného slovenského majstra zapríčinil záverečný pád na cieľovej rovinke práve jeho premožiteľ.

Takto si to nepredstavoval

Dojazd spoločného šampionátu sa niesol v znamení hromadného šprintu. Boj o lepšiu pozíciu sa v záverečných metroch vyostril a vyústil do pádu. Sagan sa dostal do kontaktu s Čechom Pavlom Bittnerom a obaja skončili na zemi. Takto si to zrejme majster sveta určite nepredstavoval.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Skvelý úspech mladej hokejistky
  2. Ramsay s prácou nekončí
  3. NHL zakázala propagovanie LGBTI komunity

Saganov nepríjemný pád

Trojnásobný majster sveta z pádu vyviazol s odreninami a obviazaným lakťom. Rozhodcovia po skúmaní videozáznamu neudelili dodatočné tresty a uznali pôvodné výsledky za konečné.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Takto si to nepredstavoval! Sagan na šampionáte spadol: Z pádu viní svojho súpera

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php