eReport.sk
Luxusný život Petra Sagana
Peter Sagan, foto:ig/p.s.

Luxusný život Petra Sagana: Jachta a apartmány v Monaku, miliónový zámok v Žiline

Luxusný život Petra Sagana! Slovenský cyklista Peter Sagan (33) si užíva luxusný život. Na svojom instagramovom profile sa ľúbi viacnásobný majster sveta nie jeden raz pochváliť i s novým luxusným prírastkom. Svojim fanúšikom sa pochválil hračkou na štyroch kolesách za státisíce eur. Podľa portálu šport24.sk má Sagan toho oveľa viac a patrí mu hneď niekoľko nehnuteľností v Monaku a na Slovensku.

Luxusný život Petra Sagana

Ročný príjem klenotu svetovej cyklistiky sa nie jeden rok pohyboval okolo šesť miliónov eur, ktoré napríklad dostával počas pôsobenia v tíme Bora-Hansgrohe. Plus dostával rôzne prémie za spolupráce a dary od sponzorov. Peniaze si užíva a žije v naozajstnom luxuse. O Saganovi je známe, že už dlhé roky býva v daňovom raji v Monaku. Na Azúrovom pobreží vlastní hneď niekoľko nehnuteľností, apartmány a čo by to bolo za správneho milionára, ak by nemal v prístave odstavenú aj svoju vlastnú jachtu.

Peter Sagan si užíva luxusný život

Foto: ig/petersagan

Okrem investovania hoci len v milionárskej krajine ako je Monako. Však nezabudol ani na Slovensko. Vo svojej rodnej Žiline si ešte v roku 2021 začal stavať obrovský zámok za milióny eur, ktorý bude určite „presýtený“ bohatstvom. Z obyčajného chlapca zo Žiliny sa stal jeden z najbohatších cyklistov sveta a tento bohémsky život si evidentne náramne užíva.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Luxusný život Petra Sagana: Jachta a apartmány v Monaku, miliónový zámok v Žiline

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php