eReport.sk
Vicepremiérka a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Pani Remišová, strčte si váš tablet do….! TOTO mal odkázať ministerke 91-ročný otec Jána Baráneka


Slovenskí dôchodcovia nedostanú „záchranné koleso“ v podobe peňazí, ktoré by im mali pomôcť zlepšiť ich finančnú situáciu pri stále stúpajúcej drahote, ale nové tablety. A viete načo? Aby pomocou nich bojovali proti HOAXOM!

Takže nie na jedlo, energie či lieky potrebujú naši dôchodcovia peniaze, ale na tablety, aby sa naučili bojovať proti šíreniu neprávd. Zdá sa vám to šialené? A možno aj je, no ministerka pre informatizáciu Veronika Remišová si myslí pravý opak. Za pobúrenými dôchodcami stojí aj politický analytik Ján Baránek, ktorý to v statuse našej podpredsedníčke vlády náležite vysvetľuje.

Dôchodcovia tablety nechcú, chcú dôstojne žiť

Baránek hneď v úvode priznáva, že keď sa dozvedel, že „nevďační dôchodcovia“ vraj nechcú tablety od ministerky Remišovej, rozľútostilo ho to. „Dobre mienené a cielené využitie finančných prostriedkov a oni nič!!!“ – píše sarkasticky a dodáva, že sa na to teda pozrel trochu bližšie. „Išiel som za mojím 91-ročným otcom a opýtal som sa ho: „Vraj nechceš tablet od p. Remišovej! Mohol by som vedieť PREČO??? A čo mi nepovedal?! Vraj si ho má strčiť, tu nemôžem ani napísať kam!“ opisuje Baránek, podľa ktorého to ale nebolo všetko. „On, teda môj 91-ročný otec, chce Playstation!!!“ – pridáva Baránek, ktorému to ale vraj nedalo, a tak zavolal otcovej o niekoľko rokov mladšej sestre, že čo ona na to. Jej odpoveď ho ale rovnako nemilo prekvapila.

Ministerka Veronika Remišová sa na sociálnej sieti pochválila svojím skvelým nápadom, no za ten od dôchodcov žiadnu pochvalu nedostala. Práve naopak, ušla sa jej poriadna kritika. – Foto: fb / Veronika Remišová

Tiež totiž hovorila niečo o strkaní tabletov niekam. A tiež nechcela tablet, ale Xbox! A spoločne sa s jeho otcom zhodli na tom, že v čase prehlbujúcej sa sociálnej krízy sú im tablety na nič. „Potrebujú herné konzoly. Pani Remišová totiž vôbec nedocenila, že okrem závratného rastu cien máme aj vojnu na Ukrajine. A môj otec je nažhavený na World or tanks. Hoci, ako som mu povedal, vôbec nie je isté že táto hra je aj na PS,“ pokračuje v sarkazme Baránek, podľa ktorého za zmienku stojí aj hádka o tom, ktorá platforma je do ťažkých a ešte ťažších časov krízy vhodnejšia. Či PS Sony, ale Xbox.

Zdroj: fb / Ján Baránek

„Určite závaží argument môjho otca, že keď chleba zdražie na 5 eur, rozhodne sa treba orientovať na PS Sony. Na druhej strane, aj argument jeho sestry o možnom výpadku poľnohospodárskych hnojív a následnom nedostatku potravín má svoje rácio. Vtedy by dôchodcom rozhodne bol užitočnejší Xbox. S tým sa dá len a len súhlasiť. Neviem to rozsúdiť,“ smeje sa nad Remišovej rozhodnutím rozdať dôchodcom 173-tisíc tabletov.

Related Posts

  1. ostnantý drôt elektrický ohradník hranica pohraničné pásmo
  2. Remišová pod paľbou
  3. Vyštudovaná bábkoherečka zasahuje!
  4. Michelko ďakuje Remišovej
  5. Nechcú už nič pokaziť?
  6. Poverená šéfka Jednoty dôchodcov na Slovensku Valéria Pokorná.
  7. Zľava moderátorka Jana Krescanko Dibáková, Veronika Remišová a Peter Pellegrini v štúdiu TV Joj.
  8. Šimpanz so samopalom, ktorého mal Baránek na mysli.
  9. Remišová klame!
  10. Veronika Remišová, ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová počas konferencie Korupcia v eurofondoch.

Na samý záver ešte Ján Baránek posiela našej ministerke investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie odkaz od svojho 91-ročného otca: „Pani Remišová, strčíte si váš tablet do (nezverejniteľný anatomicky výraz)…“

Zdroj: fb / Ján Baránek

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pani Remišová, strčte si váš tablet do….! TOTO mal odkázať ministerke 91-ročný otec Jána Baráneka

Odoberať
Upozorniť na
25 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne