eReport.sk
Šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová si opäť kopla do opozície. Tentokrát do expremiéra Petra Pellegriniho. Foto: fb/remisova.veronika

Remišová si podala Pellegriniho: Pokrytectvo Hlasu a Smeru je úplne rovnaké

Boj medzi súčasnou vládnucou koalíciou a opozíciou je ako boj dobra a zla. Žiaľ, ľudia už ani dobre nevedia, kto je vlastne ten dobrý a kto zlý. Šéfka strany Za ľudí v tom má ale jasno a prstom ukazuje na politikov minulej vlády.

Slovákov už ani nebaví hašterenie medzi politikmi, ktorí na seba vylievajú špinu nehľadiac na to, akí boli oni keď vládli. Navyše, na tých, ktorí boli v ostatných troch vládach sa valia aj trestné oznámenia za to, čo robili oni a ich nominanti. Oni sa síce bránia, no tí, ktorí skončili v rukách zákona sa k protizákonnej činnosti pomaly priznávajú. Ministerka a šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová si v statuse podala lídra strany Hlas-SD a expremiéra Petra Pellegriniho, ktorý by, podľa nej, mal namiesto pokryteckých rečí vysvetľovať korupciu.

Suchoba vypovedá o 150-tisícovom úplatku pre Pelleho

A to preto, lebo ďalšia jeho úradníčka sa priznala že prijala rozsudok. „Pani Wittenbergová, ktorá pôsobila ako šéfka Finančnej správy vo vláde Pellegriniho sa priznala k prijatiu úplatku 50 000 eur od obvineného podnikateľa Suchobu a bola už aj odsúdená. Mimochodom, Suchoba je ten istý podnikateľ, ktorý vypovedá o úplatku 150 000 eur v škatuli od šampanského – priamo pre Pellegriniho,“ pokračuje v protiútoku Remišová, podľa ktorej je pokrytectvo Pellegriniho a Smeru úplne rovnaké.

Tí, ktorí sa priznajú k trestnej činnosti, sú opovrhnutiahodní „kajúcnici“, pričom starí či noví smeráci akoby zabudli, že sa s nimi roky kamarátili – a roky drancovali Slovensko. Tí, ktorí sú obvinení, ale vinu popierajú, sú pre nich „politickí väzni“. Tváriť sa, že dnes Slovensku spolu s fašistami a Smerom ponúka alternatívu nový, čistý politik Pellegrini je cesta do pekla,“ nedáva si pred ústa servítku šéfka Za ľudí.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Vicepremiérka a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí).
  2. Nezaradený poslanec parlamentu SR Peter Pellegrini.
  3. Premiér SR Eduard Heger (OĽaNO).
  4. Veronika Remišová na palube lietadla.
  5. Veronika Remišová na snímke z videa.
  6. Zľava moderátorka Jana Krescanko Dibáková, Veronika Remišová a Peter Pellegrini v štúdiu TV Joj.

Bez ohľadu na to, ako vyšetrovanie „škatule od šampanského“ dopadne, je opätovná vláda Smeru a Smeru 2 katastrofou. Už len preto, ako ich nominanti a kamaráti kradli a korumpovali pri miliónoch zo štátnych a európskych peňazí,“ ťala aj v závere do živého Veronika Remišová. A to, podľa nej, hovoríme stále len o tých, ktorí sa už k trestnej činnosti priznali. Svojím statusom síce Slovákov zaujala, no opäť rozdelila na dva tábory. Kto nás konečne spojí? Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názorminašou úlohou je predovšetkým informovať.

Zdroj: FB / Veronika Remišová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová si podala Pellegriniho: Pokrytectvo Hlasu a Smeru je úplne rovnaké

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti