eReport.sk
Veronika Remišová (Za ľudí).
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Blaha je obyčajný zbabelý trtko, otituloval smeráka Galko. Nešetrila ho ale ani Remišová

Ministerka Veronika Remišová sa opäť kritický pustila do opozičného politika zo strany Smer-SD Ľuboša Blahu. Dôvodom má byť jeho zverejnená knižná publikácia o Leninovi.

„Prekáračky“ medzi koalíciou a opozíciou u nás boli odjakživa, teda od „nežnej revolúcie“, v ostatných mesiacoch a rokoch však nadobúdajú doslova obludné rozmery. Potvrdila to aj ministerka a šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová, ktorá si schuti kopla do podpredsedu smerákov Ľuboša Blahu. A to za to, že si dovolil napísať knihu o Leninovi pod pseudonymom svojho otca – Peter Vidovan. Na úvod statusu dokonca napísala, že Smer robí hanbu už aj našej vede. Kritikou na podpredsedu Smeru-SD ale v statuse nešetril ani exminister obrany a bývalý liberál Ľubomír Galko.

Smer už diskredituje aj našu vedu

Foto: fb/lubosblaha

Veronike Remišovej vadí nielen samotný Ľuboš Blaha, ale aj to, že svoju najnovšiu knihu napísal pod pseudonymom svojho otca, a v neposlednom rade aj to, o čom v nej písal. – Foto: fb / Ľuboš Blaha

Ak by sa niekto pozastavoval nad tým, prečo našej vede, tak odpoveď je taká, že Blahovi alias Vidovanovi vydalo knihu vydavateľstvo VEDA, ktoré ju však, asi pre rozličné tlaky z „okolia“ dočasne stiahlo z predaja. „Strana Roberta Fica nie len že dvanásť rokov rozkladala spravodlivosť v našej krajine a dnes trhá na kusy základy dôvery v štát len preto, aby zachránila „svojich ľudí.“ Najnovšie po hanebných klamstvách a vulgárnych verejných vystúpeniach nám robí hanbu (znovu) aj Ľuboš Blaha, ktorý mal vydať pod falošným menom dokonca pochybnú knihu o Leninovi,“ pohoršuje sa Remišová.

Odkazom Fica a jeho spolustraníkov je tak politika spálenej zeme a úplného rozvratu.

Veronika Remišová, podpredsedníčka vlády, ministerka a šéfka strany Za ľudí

Že sa tak malo udiať pod hlavičkou Slovenskej akadémie vied, ako našej elitnej vedeckej inštitúcie, je podľa šéfky strany Za ľudí obrovská hanba nie len u nás, ale aj v zahraničí. „Obzvlášť v dobe, kedy Leninove deti z Ruska šíria smrť a nenávisť ešte aj voči ženám a deťom na Ukrajine,“ nezabudla ministerka spomenúť situáciu na Ukrajine, ktorú zapríčinila krajina vodcu proletárov – Rusko. „Ak naša vedecká obec a spoločnosť nezareagujú, budeme sa len prizerať, ako Smer okrem šírenia lží a nenávisti v spoločnosti diskredituje aj našu vedu. Odkazom Fica a jeho spolustraníkov je tak politika spálenej zeme a úplného rozvratu. Nedovoľme im to,“ konštatuje a vyzýva zároveň Veronika Remišová na záver svojho statusu.

Zdroj: fb / Veronika Remišová

Exminister obrany Ľubomír Galko sa pustil do podpredsedu Smeru-SD ešte ťažšími zbraňami. „Trtko Blaha je tak zbabelý, že ešte aj oslavné pseudoknihy o Leninovi, ktoré dokonca pomenúva, že sú to vraj akési „vedecké publikácie“, píše pod vymysleným menom,“ konštatuje Galko, podľa ktorého by to na prvý pohľad nebolo až také pozoruhodné, lebo toto trtkovia typu Blaha robia bežne.

Zdroj: fb / Ľubomír Galko

„To, prečo to stojí za zmienku, je skutočnosť, že kniha bola vydaná tak, že nejakí jeho kumpáni podviedli pri jej vydávaní vedcov na SAV a celá táto story má dobrý koniec.“ Lebo práve pre toto hanebné podvádzanie podľa Galka predčasne končí na SAV Blahov šéf Dinuš, ktorý mu tam vraj doteraz kryl ako jediný zadok a práve kvôli ktorému nebolo možné hentoho bula odtiaľ doteraz vyexpedovať preč.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Na ilustračnej snímke vpravo známa postava z filmového plátna, Mr. Bean zhotovený zo stavebnice lego.
  2. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie na tému - Reakcia na medializované informácie 16. mája 2022 v Bratislave.
  3. Na ilustračnej snínke dobová tlač na prelome rokov 1989 a 1990.
  4. Vicepremiérka a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí).
  5. Ministerka pre investície, regionálny rozvoj a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí).
  6. Na kombosnímke zľava Richard Takáč (Smer-SD) a Veronika Remišová (Za ľudí) v štúdiu RTVS.
  7. Peter Pellegrini a Veronika Remišová v relácii TV Joj Na Hrane.

„Čo sa s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou po 30.06.2022 stane. A to je dobré a správne, lebo, povedzme si to úprimne, podobní (ne)ľudia ako je Blaha majú právo vidieť SAV maximálne tak zvonku, keď sú na prechádzke a nie tam zasmradzovať vzduch slušným a čestným a múdrym vedcom, ktorí tam nesporne pracujú,“ zakončil svoj poriadne ostrý antiblahovský status Ľubomír Galko.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha je obyčajný zbabelý trtko, otituloval smeráka Galko. Nešetrila ho ale ani Remišová

Odoberať
Upozorniť na
42 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti