eReport.sk
Cirkus a sexistické vtipy
Igor Matovič a Daniel Lipšic. Foto: tasr

Bravó, Führerin Čaputová! Blaha „pozdravil“ prezidentku a naložil Lipšicovi aj Matovičovi

„Je rozkošné sledovať, aký dvojaký meter panuje na Slovensku. To nie je meter, ani kilometer, to je priam dvojaký svetelný rok,“ vyhlásil podpredseda Smeru Ľuboš Blaha, ktorý tak, ako už tradične, zaujal mimoriadne kritický postoj k aktuálnej politickej situácii. Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názormi.

Vagabund Lipšic porušil všetky dostupné pravidlá nezávislej prokuratúry, a tak dostal – prosím pekne – pokarhanie. Poznámku do žiackej knižky, perfektné.

Ľuboš Blaha, opozičný poslanec NR SR.

Blaha opäť do detailov rozpitval udalosti, ktoré sa na slovenskej politickej scéne odohrali. Hneď na úvod si podal špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, ktorého Najvyšší správny súd SR uznal vinným z toho, že nebol pri svojich vyjadreniach zdržanlivý tak, ako by sa to od človeka v jeho pozícii žiadalo.

Kotlebovi za čísielko zoberieme mandát, Čaputovej za banderovské pozdravy pochválime účes. Hlavne, že sa usmieva na Volodymyra.

Aj toto uviedol na adresu prezidentky SR Ľuboš Blaha.

Blaha nešetril v tejto súvislosti značne pejoratívnou rétorikou na adresu bývalého ministra vnútra aj spravodlivosti. „Vagabund Lipšic porušil všetky dostupné pravidlá nezávislej prokuratúry, a tak dostal – prosím pekne – pokarhanie. Poznámku do žiackej knižky, perfektné,“ sarkasticky komentoval trest pre Lipšica Blaha.

Keď prezidentka udelí fašistom najvyššie štátne vyznamenania, tak ju ešte pochválime, akú pri tom mala pôvabnú garderóbu.

Reagoval ľavicový politik Ľuboš Blaha.

A neostalo len pri tomto vyhlásení zo strany politika Smeru-SD. Blaha ešte doplnil: „Bežný robotník by dostal hodinovú výpoveď, no Danuška napomenie súdružka učiteľka ako žiačika v škôlke. A všetko vybavené. Keď zabije človeka na priechode pre chodcov bežný vodič, tak ide natvrdo do basy. Keď zabije Danuško, spravíme z neho špeciálneho prokurátora.“

Matovič môže pri rekordnom zadĺžení rozhadzovať miliardy na všetko od očkovacích lotérií až po špajchle, no my keď sme mali deficit vyšší o 0,1%, trhali nás v zuboch, že sme Grécko 2.0.

Odkázal na adresu expremiéra Matoviča Ľuboš Blaha.

Podľa mnohých kontroverzný ľavičiar si podľa očakávania vzal na mušku aj prezidentku Zuzanu Čaputovú. „Keby bežný človek obhajoval fašistov, ktorí Nemcom udávali povstalcov, tak by šiel na pár rokov za mreže za propagáciu extrémizmu. No keď prezidentka udelí fašistom najvyššie štátne vyznamenania, tak ju ešte pochválime, akú pri tom mala pôvabnú garderóbu. Bravó, Führerin Čaputová! Kotlebovi za čísielko zoberieme mandát, Čaputovej za banderovské pozdravy pochválime účes. Hlavne, že sa usmieva na Volodymyra,“ skonštatoval Blaha.

Politik z úzkeho vedenia opozičnej strany Roberta Fica neopomenul ani lídra hnutia OĽANO Igora Matoviča. „Matovič môže pri rekordnom zadĺžení rozhadzovať miliardy na všetko od očkovacích lotérií až po špajchle, no my keď sme mali deficit vyšší o 0,1%, trhali nás v zuboch, že sme Grécko 2.0,“ upozornil Blaha na sociálnej sieti Telegram.

Celý jeho status zverejnený na sociálnej sieti, pripájame v galérii.

GALÉRIA – Foto: t.me/lubosblahasmer

Mohlo by vás zaujímať:

  1. ZMOS apeluje na Hamrana so Šimkom
  2. Na kombosnímke zľava Peter Dinuš a Ľuboš Blaha.
  3. Postupujeme v súlade so zákonmi
  4. Je rozhodnuté!
  5. Kolíkovej právny štát
  6. Dočasne poverený prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran.
  7. Vľavo prezidentka SR Zuzana Čaputová a vpravo riaditeľka organizácie Človek v ohrození Andrea Najvirtová.
  8. Zuzana Čaputová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bravó, Führerin Čaputová! Blaha „pozdravil“ prezidentku a naložil Lipšicovi aj Matovičovi

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre