eReport.sk
Na ilustračnej snímke vpravo známa postava z filmového plátna, Mr. Bean zhotovený zo stavebnice lego.
Na ilustračnej snímke vpravo známa postava z filmového plátna, Mr. Bean zhotovený zo stavebnice lego. Foto: tasr

Blaha má opäť na muške Hegera: „Mr. Bean from Slovakia“ šíril v Davose banderovské lži!

Poslanec NR SR a podpredseda opozičnej strany Smer-SD Ľuboš Blaha si myslí, že premiér Eduard Heger (OĽANO) šíril na Svetovom ekonomickom fóre v Davose lži a poplašné správy. Premiér upozorňoval, že ak Rusko porazí Ukrajinu, ďalšie na rade bude Slovensko. Toto je podľa Blahu hoax a Hegerovi to vo svojom najnovšom statuse dal poriadne „vypapať“. Premiérovi okrem iného pripomenul aj predaj vodky a vyjadril názor, že ak by orgány činné v trestnom konaní neboli v rukách vládnych nominantov, prišli by si pre neho za šírenie poplašnej správy kukláči rovno na letisko.

Bude vás zaujímať:

  1. Veronika Remišová počas prejavu na summite Novej urbánnej agendy.
  2. Anna Belousovová
  3. Na snímke z videa Erik Kaliňák informuje o odmenách na ministerstvách.
  4. Veronika Remišová (Za ľudí).
  5. polícia, NAKA, zásah
  6. Igor Matovič
  7. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie na tému - Reakcia na medializované informácie 16. mája 2022 v Bratislave.

„Premiér Heger počas Svetového ekonomického fóra šíril poplašnú správu, že nás chce napadnúť Rusko. To je trestný čin. Ako to, že ešte nezasiahla NAKA? Heger doslova vyhlásil, že ´ak Rusko porazí Ukrajinu, Slovensko bude ďalšie na rade´. To je čistý hoax. Ruské vojenské ciele boli jasne pomenované. Potrebujú, aby bola Ukrajina neutrálna a aby nacisti nevraždili ľudí na Donbase,“ píše Blaha vo svojom statuse.

Podľa Hegera Ukrajinci bojujú aj za Slovákov

Nielen Heger, ale viacerí vládni predstavitelia sa dlhodobo prezentujú názorom, že v rusko-ukrajinskom konflikte ide aj o Slovákov. Blaha však oponuje, že to nie je pravda: „Haló, čo má toto spoločné so Slovenskom? V čom Ukrajinci bojujú za nás? Prečo Heger šíri takéto banderovské lži? Prečo nás chce vtiahnuť do vojny, ktorá sa nás netýka?“

FOTO Pripájame celý status podpredsedu strany Smer-SD Ľuboša Blahu

GLAÉRIA – Foto: fb/lblaha

Názory, ktoré Heger vyjadril v Davose, boli podľa opozičného politika pre Slovensko hanbou. Na svetové fórum podľa neho síce chodia ľudia s nízkym emocionálnym kvocientom, no vzdelaní a sofistikovaní. „Nemajú štipku srdca, ale sú mimoriadne sofistikovaní a vzdelaní. A potom tam dôjde nejaký Mr. Bean from Slovakia a začne tam tárať historické bludy o tom, že Rusko ide napadnúť Slovensko? Veď si tam musia klepkať na čelo, že prosím vás, odveďte tohto hysterického šaška, čo to tu tára? Nech ide predávať vodku a nech nesplieta konšpirácie!,“ konštatuje podpredseda Smeru.

„Útočia na ústavné zriadenie republiky, ale Soros si svojich chráni“

Blaha si myslí, že aj keď vládna moc z jeho pohľadu útočí na základné hodnoty, ako ústava, mier, alebo sloboda slova, multimiliardár George Soros si ich vraj má záujem ochrániť. „Veď Heger v spolupráci s cudzími elitami útočí na ústavné zriadenie Slovenskej republiky a jeho piliere, ako je ochrana mieru a sloboda slova. Útočí na práva vlastných občanov! Keby polícia nebola v rukách Matoviča, Hamrana a Lipšica, tak by Hegera hneď po návrate z Davosu brali kukláči,“ myslí si Blaha.

Sorosovi pri tom okrem ochrany vlády vyčíta aj to, že údajne počas svojho prejavu v Davose pripustil rozpútanie tretej svetovej vojny. „Ale Soros si svojich chráni. V Davose vyvreskoval, vraj musíme viesť proti Rusku aj tretiu svetovú vojnu – aj keby sme mali všetci zahynúť. Čistý blázon! Chcú nás všetkých zničiť a práve preto potrebujú takýchto poslušných Hegeríkov, ktorí im budú slúžiť. Za toto všetko zaplatíte, Judáši. Spravodlivosť si vás doženie,“ uzavrel Blaha.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha má opäť na muške Hegera: „Mr. Bean from Slovakia“ šíril v Davose banderovské lži!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti