eReport.sk
Igorove kvalifikácie
Šéf OĽANO Igor Matovič. Zdroj: tasr

Matovič sa pustil do Čaputovej: Hystéria progresívcov z prorodinnej revolúcie je falošná!

Boj o pomoc rodinám je na slovenskej politickej scéne veľký, realita je však taká, že zatiaľ im nepomohol nikto! A to ceny všetkého idú veselo hore ďalej. Ministrovi financií a šéfovi OĽANO Igorovi Matovičovi prešiel v parlamente aspoň jeden pokus pomôcť rodinám v ich zlej situácii, z čoho sa aj náležite vytešuje.

Jeho radosť však „komplikujú“ koaličný partner, prezidentka, politici či dokonca i jeho vlastní poslanci, ktorí kritizujú to, že na protiinflačnom balíku pomoci rodinám participovali poslanci zo strany ĽSNS či poslanci okolo nezaradeného poslanca Tomáša Tarabu. Na kritiku však Matovič reaguje svojsky a bez servítky vo vyjadreniach. Dokonca sa šéf rezortu financií sám označil za fašistu!

Foto: fb/igormatovic

Matovič hovorí o verejnom prísľube

„Dobre vedia, že návrh by prešiel aj bez nich. Dobre vedia, že som dal verejný prísľub si sadnúť s každým poslancom, kto bude mať k balíku pomoci rodinám otázky. Dobre vedia, že Beluský, Kuffovci, či Taraba vždy hlasovali za všetky zákony, ktoré rodinám pomáhali bez ohľadu na to, kto ich predkladal. Preto progresívni žoldnieri z ich podpory rodín s deťmi určite prekvapení neboli,“ tvrdí Matovič.

Bude vás zaujímať:

  1. Na ilustračnej snímke vpravo známa postava z filmového plátna, Mr. Bean zhotovený zo stavebnice lego.
  2. Ktorý z našich politikov je väčší populista?
  3. Zuzana Čaputová

„Sú len strašne naštvaní. Mimoriadne. Snažia sa nám vsugerovať do hláv úplne iný svet, svet akože progresívny, ale v skutočnosti jeden veľký úpadok. Rodina pre nich nie je hodnotou hodnou ochrany. To je celé. O tom to je. Toto je spor o hodnoty. Sú naštvaní, že sme zastavili ich úpadkový valec a rodiny povýšili z pivnice na piedestál spoločnosti, tam, kde dávno mali byť.“

Matovič: Prezidentka môže zastaviť pomoc rodinám cez Ústavný súd

Tieto dni masívne makajú na prezidentke, ktorá pomoc rodinám cez podanie na Ústavný súd jediná môže zastaviť. Je veľmi smutné, že osud 3 miliónov rodičov a detí, ktorých sa pomoc týka, záleží len od rozhodnutia jednej osoby … nezostáva iné, ako s protirodinnou koalíciou bojovať do konca a vyhrať. Aby rodiny aj poslednú bitku vyhrali.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič sa pustil do Čaputovej: Hystéria progresívcov z prorodinnej revolúcie je falošná!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php