eReport.sk
Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová
Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová. Zdroj: FB / Monika Beňová

Beňová: V čom sú u nás médiá neslobodné? Veď naďalej publikujú nenávistné a neobjektívne články

Slovenská politická scéna je ako kolotoč, ktorý sa neustále nielen točí, ale aj nakláňa či stúpa hore a padá dole, a tak sa z nej mnohým robí doslova zle. Spôsobuje to najmä opozícia, ktorá okamžite narieka ak niečo nie je podľa nej, ba nie raz útočí aby ukázala, že vzdať sa rozhodne nemieni. Aby však našla pokoj a pre Slovensko spoločne s koalíciou aspoň občas i cestu vpred, to ju ani len nenapadne. 

To my potrebujeme ochranu pred médiami

Súdny človek vie, že opozícia je na to, aby kritizovala zlé kroky koalície, lenže táto koalícia všetko zlé nerobí. Napriek tomu je kritizovaná za úplne všetko. Tak sa vpred ale nikdy neposunieme, lebo ak si opoziční politici myslia, že oni budú spasiteľmi Slovenska, tak nech sa pozrú o nejaký rok dozadu a zistia, že keď tu boli oni dobre u nás vôbec nebolo. Europoslankyňa Monika Beňová v statuse vyjadrila dva postrehy k dvom udalostiam tohto týždňa. Tým prvým bolo, že predseda vlády SR pozval na oslavy 20. výročia vstupu SR do EÚ, pričom akcia to bola podľa nej dôstojná s celou plejádou vynikajúcich slovenských umelkýň a umelcov.

Neviem celkom, aké parametre hodnotitelia v indexe použili, pravdou však je, že na Slovensku sa ničím sloboda médií nezhoršila ani nezmenila.

Monika Beňová, europoslankyňa a členka strany Smer-SSD

„Nikto nikoho neurážal a Robert Fico poďakoval vtedajšiemu (na podujatí prítomnému) premiérovi M. Dzurindovi, prezidentovi (na podujatí prítomnému) R. Schusterovi aj J. Figeľovi. Zdôraznil silné aj slabé miesta EÚ a všetkým Slovenkám a Slovákom prisľúbil dôslednú a zodpovednú politiku vo vzťahu k EÚ,“ pripomenula Beňová a dodala, že je hanbou prezidentky Čaputovej a predsedu opozičného PS Michala Šimečku, že si neprišli uctiť túto udalosť. „Bolo to maximálne nedôstojné, politicky nezrelé a za mňa aj trápne,“ skonštatovala smerácka europoslankyňa stroho.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Monika Beňová
  2. Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová
  3. Opozičné klamstvá
  4. Monika Beňová
  5. Slováci vládu podporujú
  6. Pokúšame sa o jadrový holokaust

Druhý postreh Beňovej sa spája s údajným „prepadom“ v rebríčku slobody médií. „Neviem celkom, aké parametre hodnotitelia v indexe použili, pravdou však je, že na Slovensku sa ničím sloboda médií nezhoršila ani nezmenila. Naďalej publikujú svoje nenávistné a neobjektívne články, naďalej urážajú politických reprezentantov strán, ktoré nenávidia. Nikto nezmenil mediálny zákon, nikto novinárom nijako neubližuje,“ prízvukuje Monika Beňová, podľa ktorej sa jednoducho NIČ sa nestalo, pričom sme na tom lepšie ako napríklad USA. „Tak načo zasa tá hystéria? To my potrebujeme ochranu, pred vami,“ dodala Monika Beňová na samý záver.

Zdroj: FB / Monika Beňová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňová: V čom sú u nás médiá neslobodné? Veď naďalej publikujú nenávistné a neobjektívne články

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne