eReport.sk
Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová
Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová. Zdroj: FB / Monika Beňová

Beňová zhodnotila dusnú atmosféru v Štrasburgu: Intrigujú aby bolo čo najhoršie


Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová na svojej sociálnej sieti zhodnotila posledné predvolebné zasadnutie, ktorému zodpovedá aj celková “atmosféra”. Najmä množstvo novinárov také aktuality.sk poslali až 8, veď EP zaplatí.

,,Nebudem vás zbytočne spamovať jednotlivými hlasovaniami, ale tak aspoň na ukážku ochrany národných záujmov. Poslanci a kandidáti Progresívneho Slovenska opäť podporili rušenie jednomyseľného hlasovania. Vraj aby bolo jednoduchšie odsúhlasiť čokoľvek,“ uviedla europoslankyňa.

Toľko intríg proti svojej krajine

K téme servilnej kolenačkovej politiky Ľ. Odóra a kandidátov za Progresívne Slovensko. ,,To že nevedia, že žiaden štát nemožno z EÚ vylúčiť už teda vieme z ich “hesla”. To, že cielene poškodzujú záujmy vlastného štátu si môže ktokoľvek pozrieť v ich vystúpeniach v EP. No a to, že sa o to snažia aj cez slovenských pracovníkov v európskych inštitúciach zas vieme od pracovníkov z iných štátov, ktorí len neveriacky krútia hlavami, že to ešte nikdy nezažili, aby vlastní krajania robili toľko intríg proti svojej krajine. O to trápnejšie potom vyznievajú TK, na ktorých sa tvária, že veď oni/y “vybavia” aby dobre bolo. Nevybavia nič dobré, intrigujú aby bolo čo najhoršie. A chcem, aby to ľudia na Slovensku vedeli,“ vysvetľuje Monika Beňová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tibor Gašpar
  2. Rusko musí byť vylúčene!
  3. Richard Raši
  4. Zuzana Čaputová

Podrážajú Slovensku nohy

,,Progresívne Slovensko pod vedením M. Šimečku a L. Odóra podrážajú Slovensku nohy kde sa len dá, vypisujú listy, navrhujú rezolúcie a chodia žalovať a vyplakávať, vystupujú proti vlastnej krajine a intrigujú proti SMER – SSD a zvolenému prezidentovi, ktorí ich porazili vo voľbách. Nevadí, my to zvládneme! Slovensko je malá, ale hrdá krajina,“ uviedla v statuse europoslankyňa za Smer-SSD.

Zdroj: fb

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňová zhodnotila dusnú atmosféru v Štrasburgu: Intrigujú aby bolo čo najhoršie

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE: