eReport.sk
Marcel Merčiak, zaživa ťažké chvíle
Marcel Merčiak, foto:tasr

Ťažké chvíle v živote komentátora Merčiaka: Smrť mamy a stopka na olympiáde!

Zažíva ťažké chvíle! Dlhoročný komentátor a moderátor športových udalostí Marcel Merčiak (45) sa ocitol v ťažkých časoch. Po smutnej smrti matky prišla ďalšia rana. Odborníkovi na šport pozastavili organizátori olympijských hier akreditáciu po nepríjemnom incidente na hoteli.

Marcel Merčiak je dlhoročný športový komentátor a novinár. Mnohými slovenskými fanúšikmi je považovaný za najlepšieho komentátora súčasnej doby. Avšak, stále je aj človekom. Pár dní pred odletom do dejiska olympijských hier postihla rodáka z Prešova, tragická udalosť. Jeho milovaná matka Helena (†67) po dlhoročných zdravotných komplikáciách náhle zomrela.

Najťažšie obdobie v živote

„Prežívam jedno z najťažších období v živote. Po dohode s otcom a rodinou som sa napriek mimoriadne smutnej rane rozhodol tri dni po pohrebe vycestovať do Tokia a pomôcť kolegom s olympijským vysielaním, ktoré sme dlhodobo pripravovali. Celá situácia je pre mňa veľmi bolestivá. Ďakujem všetkým za vyjadrenie podpory,“ vyjadril sa Marcel Merčiak pre Nový Čas.

Mohlo by vás zaujímať:

 1. Peter Sagan v Bore skončil
 2. Jakub Griga získal ďalšiu medailu pre Slovensko
 3. Jakub Grigar získal stiebornú medailu
 4. Filip Polášek ukončil spoluprácu s Ivanom Dodigom
 5. Ema Zapletalová postúpila do semifinále
 6. Rory Sabbatini získal historickú medailu pre Slovensko
 7. Rory Sabbatini s caddym - manželkou Martinou sa bozkávajú po poslednom údere
 8. Patrik Jány sa lúči s olympiádou v Tokiu
 9. Kryscina Cimanovská bola násilne odvlečená z dejiska olympijských hier
 10. Danka Barteková prišla o miesto v MOV
 11. Štvorkajak
 12. futbalista Martin Škrtel dres budúca posila futbalový klub FC Spartak Trnava

Konflikt na hoteli

Ako uvádza Nový Čas pri otváraní zaseknutej zámky použil Merčiak neprimeranú silu a nechtiac poškodil dvere na hotelovej izbe. Svoje nepochybne zohrali únava, vyčerpanie a tiež emočné rozpoloženie po strate blízkeho človeka. Všetko nahlásil vedeniu zariadenia, uznal svoju chybu a opravu dverí uhradil. Avšak, organizátori hier až také veľké pochopenie pre incident nemali. Tí, sa rozhodli slovenskému komentátorovi pozastaviť akreditáciu na vybrané športové zápasy.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ťažké chvíle v živote komentátora Merčiaka: Smrť mamy a stopka na olympiáde!

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php