Prehrali sme proti Švédsku a to znamená definitívny koniec na svetovom hokejovom šampionáte vo Švajčiarsku.
Zverenci Vladimíra Országha nezvládli posledný zápas skupiny proti silnému súperovi. Slovenskí reprezenti podľahli Švédsku 2:4. Nezískali tak potrebný 1 bod, ktorý by zaručoval účasť vo vyraďovacej fázy.
Zdroj: eReport,














KOMENTÁRE ČLÁNKU :
Na majstrovstvách sme skončili: Švédom sme podľahli 2:4