eReport.sk
Slovenskí hokejisti Martin Fehérváry (6), Róbert Lantoši (16), Mário Grman (7) a Pavol Regenda (87) smútia po prehre 2:3 vo štvrťfinálovom zápase Fínsko - Slovensko
Slovenskí hokejisti Martin Fehérváry (6), Róbert Lantoši (16), Mário Grman (7) a Pavol Regenda (87). Foto: tasr

Na majstrovstvách sme skončili: Švédom sme podľahli 2:4


Prehrali sme proti Švédsku a to znamená definitívny koniec na svetovom hokejovom šampionáte vo Švajčiarsku.

Zverenci Vladimíra Országha nezvládli posledný zápas skupiny proti silnému súperovi. Slovenskí reprezenti podľahli Švédsku 2:4. Nezískali tak potrebný 1 bod, ktorý by zaručoval účasť vo vyraďovacej fázy. 

„znacka
znacka kvality

Zdroj: eReport,

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Na majstrovstvách sme skončili: Švédom sme podľahli 2:4

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných

Aktuálne