eReport.sk
Studenková s priateľom
Studenková a vedľa jej kamarát Robert, foto: instagram

Studenkovej homosexuálny kamarát sa stal otcom. Dieťa mu porodila náhradná matka!

Robert Paulat má neodmysliteľnú prezývku český Ken. Je jeden z najbližších kamarátov herečky Zdeny Studenkovej. Dlho túžil po dieťati. Teraz sa mu sen splnil.

Model a majiteľ skrášľujúcej súkromnej kliniky, ktorý má za sebou tiež niekoľko zákrokov, v minulosti opakovane vyhlásil, že by bol rád otcom. Nemal to však jednoduché, keďže je homosexuálne orientovaný: „Veľmi by som si prial založiť rodinu, takže teraz robím taký casting na budúcu matku svojho dieťaťa. Predsa len budem mať za chvíľu štyridsať a už je čas si zaobstarať dieťa,” povedal v roku 2016 s tým, že aj rozmýšľal, ako si poistiť svoju plodnosť. „Premýšľal som nad zmrazením svojich spermií. Myslím si, že sú teraz tie najaktívnejšie. Viem, ktorá klinika v Prahe to robí. Ale ja viem, že rok 2016 bude plný pozitívnych zmien a verím, že to všetko príde prirodzenou formou,” dodal pred piatimi rokmi.

Mohlo by vás zaujímať:

Splnený sen

Pred pár týždňami sa jeho túžba stala skutočnosťou. Blondiak našiel ženu, ktorá mu jeho potomka vynosila. Syn je už na svete: „Ďakujem všetkým za krásne priania, gratulácie a podporu. Sme v poriadku a tiež ďakujem za pozitívny prístup médií. S láskou Robert a Andreas,” napísal na sociálnych sieťach novopečený otec a neskôr sa zveril, že tretí deň sa už dostavila únava. Syn je však stále pre neho najväčšie šťastie na svete.

So synom Andreasom, foto: instagram

Nakupoval ako divý

Keď sa dozvedel, že oplodnenie prebehlo v poriadku a rodičovstvu už nič nebráni začal model nakupovať výbavičku. Zveril sa i s víziou, kto bude v čase, keď bude zaneprázdnený, malého Andreasa strážiť: „Budem mať profesionálnu opatrovateľku. Predsa len zo začiatku budem sám. Takže som zariadil izbičku pre Andreaska. Bude spať so mnou v spálni. Tým pádom budem využívať opatrovateľku cez deň, ale mamička sa hlási tiež. Avšak nechcem zanedbať ani svoju kliniku, pretože je to také moje druhé dieťa a som tam vlastne stále. Ale nerobili som si bábätko, aby som bol v práci. Takže sa budem snažiť aspoň tri, štyri dni v týždni byť doma a ostatné tri dni na klinike,” povedal pre idnes.cz.

Náhradná matka, foto: instagram

Kariéra v Nemecku

Český Ken Robert Paulat sa začal v osemnástich živiť ako model. Za prehliadku bral od tisíc do dvetisíc českých korún. Potom sa presťahoval do Nemecka, kde bral ten istý honorár, ale v eurách. Rýchlo si zarobil na auto. Dostať sa na vrchol v odbore je podľa modela dosť ťažké: „Človek musí drieť, byť usilovný a hlavne mať charizmu, pretože to klienti chcú a oceňujú. Veľa závisí aj od šťastia a kontaktoch. Vôbec nebudem hovoriť, že ja som si vždy vydrel všetko naozaj svojimi rukami. Spoznal som skvelých ľudí, ktorí mi pomohli, “vyhlásil.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport