eReport.sk
Bez cenzúry: Richard Raši

VIDEO Raši pre eReport: Môže sa stať, že koalícia bude mať toľko voličov, koľko postaví nájomných bytov!


„To čo sa tu deje nie je normálne“ povedal okrem iného v relácii Bez cenzúry Richard Raši. Spoluzakladateľ strany Hlas – SD, lekár, bývalý primátor Košíc a exminister zdravotníctva.

Na úvod sa vyjadril k Matovičovmu balíčku a myšlienkovým pochodom jeho autora. „K myšlienkam Matoviča sa vyjadruje ťažko, ako lekár musím povedať, že ak by som ich špecifikoval, mohlo by ísť o prezradenie diagnózy.“

Mohlo by vás zaujímať:

 1. OĽANO poškodilo zdravotníctvo
 2. Eduard Chmelár v štúdiu eReportu.
 3. Prezident Slovenskej lekárskej komory Marián Kollár.
 4. Kričia iba preto, že majú strach!
 5. Nápis na budove, v ktorej sídli Ministerstvo financií SR na Štefanovičovej ulici v Bratislave.
 6. Nechcú už nič pokaziť?
 7. Parlamentné dno a kupovanie hlasov
 8. Poslankyňa SaS Jana Bittó Cigániková.
 9. Zľava na kombosnímke Ján Drgonec a Zuzana Čaputová.
 10. Známy portál pre mladých vyspovedal niekoľkých poslancov Národnej rady ohľadom Ľ. Blahu.
 11. Peter Weiss
 12. Je toto možné?

Zavedenie opatrení na pomoc rodinám s deťmi z dielne ministerstva financií do praxe bude podľa Rašiho znamenať, že samosprávy nebudú mať inú možnosť, ako zvyšovať dane a poplatky, pretože inak by neprežili. A vraj to málo, čo občania od štátu dostanú budú musieť opäť vrátiť samosprávam.

Keď počúvam ich vyjadrenia, tak mám pocit, že prišli z Marsu. Podľa nich, sú tu všetci šťastní, všetko funguje, tak ako má a nemáme žiadny problém. Sú úplne mimo reality.

Richard Raši o vládnej koalícii.

„Takzvané krúžkovné je technicky nemožné vykonať, na tom sa zhodujú odborníci a tvrdí to aj minister školstva,“ pokračoval Raši, pričom upozornil: „ Môže sa stať z toho biznis pre rôzne súkromné spoločnosti a školy ani učitelia z toho nebudú mať nič.“

Richard Raši.

Richard Raši v štúdiu eReportu v relácii BEZ CENZÚRY. – Foto: tv.ereport.sk

Najväčší problém v zdravotníctve vidí v tom, že lekári a zdravotnícky personál hromadne odchádza, sú pripravené tisíce výpovedí  ako povedal, „môže sa stať, že miesto pri lôžku pacienta, kde by mala stáť sestra, alebo lekár zostane prázdne.“ Tvrdí, že v celej EÚ už to pochopili: „Začal sa boj o lekárov. No niektorí majú chytré vlády a my máme tú našu.“ hovorí.

EÚ nefunguje a ak prejde zrušenie práva veta jednotlivých štátov a presadí sa väčšinové hlasovanie, tak sa staneme rukojemníkmi, bez možnosti čokoľvek ovplyvniť.

Koalíciu prirovnal k mimozemšťanom, pričom varoval pred hrozbou sociálnych nepokojov zo strany občanov Slovenska: „Keď počúvam ich vyjadrenia, tak mám pocit, že prišli z Marsu. Podľa nich, sú tu všetci šťastní, všetko funguje, tak ako má a nemáme žiadny problém. Sú úplne mimo reality. Ak to takto pôjde ďalej, hrozia vážne sociálne nepokoje. Buď si vláda robí srandu, ale ak to myslí vážne, nech ide do kelu! Slováci veľa vydržia, ale príde chvíľa, že nebudú mať inú možnosť a vtedy sa to zlomí.“

Podľa Rašiho sa môže stať aj to, že koalícia bude mať toľko voličov, koľko postaví nájomných bytov. „Každý robí všetko a výsledok je nula,“ konštatoval.

Nezaradený poslanec NR SR podrobil kritike aj politiku Bruselu. „EÚ nefunguje a ak prejde zrušenie práva veta jednotlivých štátov a presadí sa väčšinové hlasovanie, tak sa staneme rukojemníkmi, bez možnosti čokoľvek ovplyvniť,“ podčiarkol.

Zdroj: tv.ereport.sk

To bolo len niekoľko myšlienok.  Viac sa dozviete, ak si pozriete celý rozhovor, ktorý je ako vždy BEZ CENZÚRY!

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Raši pre eReport: Môže sa stať, že koalícia bude mať toľko voličov, koľko postaví nájomných bytov!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne