eReport.sk
Známy portál pre mladých vyspovedal niekoľkých poslancov Národnej rady ohľadom Ľ. Blahu.
Jozef Pročko (OĽANO) v štúdiu eReportu počas rozhovoru s Rasťom Ekkertom. Foto: eReport

VIDEO Ja nie som hovno na polici! Hovorí Jozef Pročko v relácii Bez cenzúry

Vo včerajšej relácii (24.6.) sa Jozef Pročko, poslanec strany OĽANO pred moderátorom Rasťom Ekkertom poriadne rozohnil. Takmer na nikom nenechal nitku suchú. Hoci sám o sebe hovorí, že nie je politik. Zároveň k fungovaniu v Národnej rade SR šokujúco v našom štúdiu poznamenal aj to, že „parlament je jedno veľké divadlo a neskutočne sa tam chlastá, teda pijú hlavne opoziční poslanci.“

Igor Matovič je ako ja

Na svojho straníckeho šéfa nedá dopustiť. Podľa Pročka je líder OĽANO Igor Matovič, čestný, priamy, otvorený a jeho jediná chyba je, že „čo na srdci to na jazyku“.

Všade je to zakakané

Takto začal Jožo tému o tom, čo si myslí o polícii a súdnictve. Samozrejme, obvinil z toho predchádzajúce vlády Smeru. „Ja by som to vyčistil hneď,“ vyhlásil v našom štúdiu.

Celoplošné testovanie

To bolo podľa Pročka to najlepšie čo sme mohli urobiť.

Neľutujem

To bola odpoveď vládneho poslanca na otázku, či neľutuje svoj vstup do politiky. Hovorí, že neľutuje aj napriek tomu, že sa mu ľudia vyhrážajú, urážajú ho, majú ho za šaša. „Ja som sem prišiel do tohto verejného života pomáhať. Mne nepreplo zo slávy, ja nie som hovno na polici, ktoré začalo smrdieť,“ aj takto sa snažil Pročko vysvetliť to, že stále ostal a ostane rovnaký. Bez ohľadu na to, čo ho práve živí či živilo v minulosti.

Ak chcete vedieť viac pozrite si celú diskusiu. Nemusíte súhlasiť, môžete byť úplne proti, ale o tom je relácia bez CENZÚRY s Rasťom Ekkertom.

Zdroj: youtube/eReport


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ja nie som hovno na polici! Hovorí Jozef Pročko v relácii Bez cenzúry

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php