eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Týždenný horoskop

Barani, oblečte si svoj supermanský plášť. Ste pripravení vyraziť do akcie.

V pondelok 20. septembra Merkúr vo Váhach, vo vašom dome vzťahov, robí trigón k Jupiterovi vo Vodnárovi vo vašom dome priateľstiev. V ten istý deň je v Rybách spln mesiaca. Sú tu dni, keď sú dvere príležitosti dokorán otvorené a lákajú vás, aby ste nimi prešli. Ak máte odvahu pohnúť sa dopredu, je tu pre vás skvelý vzťah. Je na vás, aby ste zdvihli telefón alebo odoslali správu, a keď tak urobíte, môžu sa stať prekvapujúce veci.

Mars vo Váhach, vo vašom dome spolupráce, robí v utorok 21. septembra trigon na severný uzol v Blížencoch vo vašom dome myšlienok. Pozitívna energia prúdi do vášho života potenciálnou spoluprácou s priateľom alebo kolegom. Keď sa vy dvaja spojíte, myšlienky sa vynárajú jedna radosť. Môžete si byť istí svojimi schopnosťami. Všetko, čo potrebujete urobiť, je začať. Aj keď na tom dnes pracujete iba 15 minút, je to ako vyvesiť vlajku na pozemku. Barani, nárokujte si na svoje miesto.

Láska

Začiatkom týždňa zasnený a vášnivý spln Mesiaca v Rybách zapáli noc 20. septembra. Táto lunácia spadá do vášho dvanásteho domu a povzbudí vás, aby ste sa pozreli dovnútra a rozpoznali, ako ste v minulom roku pristupovali k romantike. Pretože sa tým môžu záležitosti z minulosti uzavrieť, bude potrebné, aby ste opustili niečo, čo nefunguje, aby ste vytvorili priestor pre niečo nové, čo fungovať bude.
Tiež 20. septembra sa Merkúr vo vašom siedmom dome spojí v trigóne s Jupiterom vo vašom jedenástom a prináša radostné správy o priateľoch, partnerstvách a záväzkoch.

22. septembra vstúpi do vášho siedmeho domu silné slnko, ktoré v nasledujúcom mesiaci prinesie svetlo do všetkých vzťahov. Budete pracovať na tom, aby ste sa zblížili s osobou po vašom boku, zhodnotili, kde vy dvaja stojíte, alebo čo robiť, aby ste sa pohli novým smerom.
Merkúr vo vašom siedmom dome 22. septembra vyvoláva boje o moc okolo vašich myšlienok a záväzkov.

Potom, 23. septembra, sa Venuša vo vašom intímnom ôsmom dome stretne v opozícii s chaotickým Uránom vo vašom druhom dome. Mohlo by to priniesť nešťastné správy o financiách, majetku alebo dokonca o tom, ako pristupujete k svojim zmyselným túžbam.
Na konci týždňa však príde na pomoc mocný Mars vo vašom siedmom dome, kde sa spojí so Saturnom. Táto energia vás môže poháňať k vytváraniu dlhodobých plánov spolu s partnerom.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti