eReport.sk
Jožo Pročko, poslanec. Zdroj: screenshot video FB / Jožo Pročko
Jožo Pročko, poslanec. Zdroj: screenshot video FB / Jožo Pročko

Pročko zas dostal v parlamente záchvat. Vstupoval do rozhovoru poslanca Hlasu pre RTVS


Strhla sa slovná potýčka. To, že Jozef Pročko sa nevie ovládať, sa o ňom vie už dávno. Jeho vystúpenia a rôzne iné „výstupy“ v parlamente sú už legendárne. Opakovane ukázal správanie ako z psychiatrickej liečebne. Tentokrát poslanec OľaNO (Slovensko) svojím typickým spôsobom vstupoval do rozhovoru S. Migaľa pre RTVS.

Strhla sa slovná potýčka

Video RTVS, S. Migaľ

Video, na ktoré upozornila aj stránka Správy RTVS ukazuje Samuela Migaľa ako poskytuje našej verejnoprávnej televízii rozhovor o zmenách na generálnej prokuratúre. V tom sa respondent S. Migaľ obracia mimo kameru a pýta sa niekoho vedľa, či by mohol pokračovať (v chôdzi). O chvíľu je jasné, čo sa deje. Pred dverami do pléna Národnej rady a kúsok od respondenta sa objavil J. Pročko a keď videl, že Migaľ poskytuje rozhovor RTVS, začal sa zapájať do rozhovoru.

Pročko na videu tvrdí, že tam len slušne stojí a počúva, o čom poslanec hovorí. Potom však priznáva, že presa len čosi povedal. „Vadí mu, že som povedal, že zneužili covidové peniaze…“ hovorí Pročko. Migaľ mu odpovedá, aby si dal viac liekov.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pročko zas dostal v parlamente záchvat. Vstupoval do rozhovoru poslanca Hlasu pre RTVS

Odoberať
Upozorniť na
38 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: