eReport.sk

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Váhy, nájsť rovnováhu niekedy znamená ísť na hranu. Tento týždeň nachádzate hranice.

V pondelok 20. septembra Merkúr vo vašom vlastnom znamení Váh a vo vašom dome dôvery robí trigon na Jupiter vo Vodnárovi vo vašom dome romantiky a riskovania. Dnes by vám niekto mohol ukázať, že má o vás záujem. Mohlo by ísť o jemný flirt, alebo by to táto osoba mohla na vás rovno vybaliť. Mohlo by vás to zaskočiť, ale je to kompliment.

Mars vo Váhach, vo vašom dome fyzického ja, robí v utorok 21. septembra trigon na Severný uzol v Blížencoch vo vašom dome myšlienok, Váhy, môžete mať náhlu túžbu dostať sa do formy. Toto je vhodný čas na nájdenie nového cvičenia, osobného trénera alebo odborníka na výživu, ktorí vám pomôžu.

Láska

Aj keď tento týždeň určite prinesie veľkú pozornosť vašej práci a zamestnaniu, budete mať veľa príležitostí aj na romantiku. Spln vo vašom šiestom dome príde 20. septembra, ale bude doznievať celý týždeň.

Obdobie narodenín sa však konečne blíži, akonáhle slnko zatočí za roh a zapáli vaše znamenie zverokruhu, počnúc 22. septembrom! V nasledujúcom mesiaci je obzvlášť dôležité presadiť sa a prevziať vedenie vo svojom milostnom živote a vzťahoch. Pozrite sa, ako ste k intimite pristupovali predtým a ako môžete v budúcom roku zlepšiť jej miesto vo vašom živote.

20. septembra sa Merkúr vo vašom znamení zverokruhu spojí v trigóne s Jupiterom vo vašom piatom dome. Toto je päťhviezdičkový deň pre všetky romantické záležitosti a záležitosti týkajúce sa plodnosti! Dohodnite si očarujúce rande s niekým novým, alebo prekvapte svojho partnera darčekom.
Našľapujte opatrne 22. a 23. septembra, pretože vesmírne aspekty vás môžu navádzať k hádke.
Týždeň sa končí očarujúco, pretože Mars vo vašom znamení zverokruhu sa tiež spojí v trigóne so Saturnom vo vašom piatom dome. Vaše vášne, sexepíl a hlad po zábave budú na prvom mieste!

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport