eReport.sk

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Vodnár, rozhodnutia, ktoré urobíte tento týždeň, budete ešte dlho pociťovať.

V pondelok 20. septembra Merkúr vo Váhach, vo vašom dome cestovania a dobrodružstva, robí trigon na Jupiter vo vašom vlastnom znamení Vodnára. Môžete dostať pozvánku na pobyt s priateľmi. Môžu mať chatku alebo dom pri vode, či v lese. Ba čo viac, ak oslovíte ďalších priateľov v okolí, mohli by ste si pobyt na chvíľu predĺžiť, zrelaxovať a zabaviť sa.

Mars vo Váhach, vo vašom dome vzdelávania, robí v utorok 21. septembra trigon na severný uzol v Blížencoch v dome kreativity a detí. V tejto dobe môžete byť na vzdelávanie svojho dieťaťa veľmi fixovaní. Môžete nájsť lektorov, ktorí im pomôžu s ťažkými predmetmi. Vodnári, môžete mať aj veľa kreatívnych nápadov, na ktorých chcete zapracovať. Upracte si stôl a pustite sa do práce

Láska

Ako sa bude blížiť ďalší týždeň, energia splnu 20. septembra sa bude ozývať počas dní a spievať v noci. Keďže táto lunácia poukazuje na váš finančný druhý dom, teraz sa možno zameriavate na finančné záležitosti. Nájdite si so svojim partnerom čas na zhodnotenie svojho rozpočtu a majetku, pretože slnko zostane vo vašom ôsmom dome do 22. septembra.

Ohnivé slnko sa od 22. septembra pripojí k Marsu vo vašom deviatom dome. To zaisťuje, že v nasledujúcom mesiaci príde veľa dobrodružstiev a zmien. Teraz je načase zmeniť svoju rutinu, cestovať alebo skúmať so svojim partnerom nové nápady. Slobodní Vodnári môžu mať pri zoznamovaní viac šťastia, ak sa pokúsia stretnúť s niekým, kto nie je ich bežným typom.

Dva dni budú pre vás tento týždeň veľmi špeciálne: 20. a 25. septembra. V prvom dátume sa Merkúr spojí s Jupiterom vo vašom znamení zverokruhu, naplní vašu myseľ optimizmom a prší na vás vzrušujúce správy ako zlaté sprchy. V ten druhý deň sa mocný Mars spojí so Saturnom vo vašom znamení zverokruhu, čím stimuluje vašu vášeň a odvahu vytvoriť dlhodobú víziu pre vaše vzťahy. Stanovte si ciele ako tím alebo si naplánujte vzrušujúce rande s niekým novým.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport