eReport.sk

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Škorpióni, nové príležitosti sú vám teraz naklonené. S malou prípravou sa vám začnú otvárať dvere.

V pondelok 20. septembra Merkúr vo Váhach, vo vašom dome psychických schopností, robí trigón k Jupiterovi vo Vodnárovi vo vašom dome predkov. Dnes môžete využiť silu svojej rodiny. Môžete z nej a z predkov načerpať silu a energiu. Dnes dokonca môžete svoju skvelú prababku požiadať o pomoc. Tiež sa môžete dostať späť do svojej vlastnej minulosti prostredníctvom regresie z minulého života alebo hypnózy.

Mars vo Váhach, vo vašom dome zákulisia, robí v utorok 21. septembra trigon na severný uzol v Blížencoch vo vašom dome finančného zisku. Môžete byť zahrabaní pod papiermi na pôžičku a spísať si svoj rozpočet, alebo sa pozeráte na financovanie obchodného návrhu. Je to vhodný čas na projekty, pôžičky alebo pýtanie si peňazí od ľudí, ktorí vám dlžia. Ale to všetko si vyžaduje určitú prípravu. Škorpióni, napíšte si zoznam toho, čo by ste dnes chceli dosiahnuť, kým máte túto dobrú energiu.

Láska

Prišiel jeden z najdôležitejších týždňov vášho milostného života, Škorpióni. Pripravte sa otvoriť srdce! Týždeň v splne sa trblieta z vášho piateho domu a stimuluje vášho romantického ducha. Toto lunovanie by mohlo jednotlivým Škorpiónom pomôcť stretnúť sa so spriaznenou dušou alebo sa zamilovať, zatiaľ čo zadané páry môžu znova oživiť iskru, alebo sa dokonca dozvedieť správy o tehotenstve!

Kľúčom k práci s týmto splnom je však nasledovať svoju vášnivú stránku, ale nepúšťať sa do fantázií alebo klamov. Ak tak urobíte, môžete skončiť so zlomeným srdcom alebo sklamaním. Energia tohto splnu vám bude priať celý týždeň.

Mocné slnko zostane vo vašom sociálnom jedenástom dome do 22. septembra, kým sa rozhodne, že je čas začať cestu do nižších ríš vašej podvedomej dvanástky. V nasledujúcom mesiaci pravdepodobne použijete introspektívnejší prístup k životu.

Najdôležitejším sledovaným dňom však bude 23. september, pretože Venuša vo vašom znamení zverokruhu dostane blesk od šokujúceho Uránu vo vašom siedmom dome. To pravdepodobne prinesie znepokojujúce správy alebo chaos vo vašom milostnom živote. Váš partner bude pravdepodobne požadovať slobodu alebo zmenu tempa, ktorá v konečnom dôsledku zanechá vaše srdce trochu zranené.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport