eReport.sk

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Ryby, vaša duchovná stránka otvára niektoré materiálne možnosti.

V pondelok 20. septembra Merkúr vo Váhach, vo vašom dome zdrojov, robí trigon na Jupiter vo Vodnárovi vo vašom dome mágie. Ak chcete otvoriť bod prosperity, zvážte trochu Feng Shui. Odstráňte neporiadok okolo vchodových dverí. Uistite sa, že je rohožka čistá a vstupná chodba uprataná. Pripravte sa, akoby ste vítali významného hosťa (v tomto prípade finančné príležitosti).

Mars vo Váhach, vo vašom dome úveru a dlhu, robí v utorok 21. septembra trigon na severný uzol vo vašom rodinnom dome. Je možné, že do plánu svojho rozpočtu zapojíte celú rodinu. Dnes však môžete využiť pozitívne rodinné vzorce. Ak ste mali skromného dedka alebo veľmi vynaliezavú pratetu, rozhodnite sa teraz, že ich schopnosti sú vašim dedičstvom. Ryby, nájsť peniaze dnes je znakom, že vám pomáhajú vaši predkovia.

Láska

Prišiel pre vás jeden z najdôležitejších týždňov v roku, Ryby. Pripútajte sa – vo vašom znamení zverokruhu je spln mesiaca! Keď lunácia dosiahne 20. septembra vrchol, vstúpite do svojej moci a ukážete svetu, kto a čo ste. Energia bude určite prúdiť niekoľko dní predtým, ako cítite, že príde bod zlomu a bude sa ozývať celý týždeň po splne.

Zadané Ryby sa budú viac zameriavať na to, čo chcú a čo si zaslúžia, a pravdepodobne to stle opakujú aj svojmu partnerovi. Šťastné vzťahy budú cítiť silnejší pocit jednoty, zatiaľ čo tie, v ktorých to škrípe, sa budú musieť postaviť pred otázku, ako ďalej pokračovať.
Slobodné Ryby by mali ísť do spoločnosti, pretože by mohli priťahovať oči silných alebo sexy nápadníkov.

Akonáhle slnko opustí váš sektor partnerstva, 22. septembra vstúpi do vášho intímneho ôsmeho domu, aby tam ostalo celý mesiac. Ponoríte sa hlbšie do svojich zmyselných túžob a budete analyzovať, či sú alebo nie sú splnené všetky vaše potreby.

Venujte zvláštnu pozornosť 20. a 25. septembru, pretože dobré správy a podpora, ktorú od partnera požadujete, vám budú dopriate.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport