eReport.sk

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Strelci, chceli ste príležitosti a teraz prichádzajú.

V pondelok 20. septembra Merkúr vo Váhach, vo vašom dome komunity, robí trigon na Jupiter vo Vodnárovi vo vašom dome komunikácie. Dnes vám možno napadne v hlave meno bývalého kolegu. Môžete ho kontaktovať a informovať sa o voľnom pracovnom mieste na jeho súčasnom pracovisku. Mohlo by to viesť k pracovnej príležitosti pre vás. Keď už nič iné, môže vám poradiť, kde hľadať.

Mars vo Váhach, vo vašom dome priateľstiev, robí v utorok 21. septembra trigon na severný uzol v Blížencoch vo vašom dome vzťahov. Niekto, koho ste celkom dobre spoznali, môže chcieť posunúť váš vzťah na úplne novú úroveň. Do tejto chvíle ste si mohli o tejto osobe myslieť, že je to len kamarát, ale teraz ju vidíte úplne novým spôsobom. Strelci, to by mohol byť začiatok niečoho krásneho a emocionálne naplneného.

Láska

Začiatkom týždňa prichádza spln vo vašom domácom štvrtom dome, Streci. To určite obráti vašu pozornosť na váš domov a rodinu, pretože sa to deje celý týždeň dopredu. U niektorých strelcov možno padne rozhodnutie presťahovať sa k partnerovi, alebo si dokonca kúpiť spoločný dom, aby si užili jeden druhého. Rodiny sa môžu rozhodnúť, že je čas sa presťahovať.

Teraz, keď silné slnko zatočí za roh, aby zapálilo váš jedenásty dom, začne 22. septembra vzrušujúce obdobie. V nadchádzajúcom mesiaci budete mať ešte viac energie na socializáciu a stretnutia s priateľmi a známymi. Zadaní strelci by sa mali vydať do mesta so svojim partnerom. Slobodní strelci budú mať vysokú pravdepodobnosť úspechu pri zoznámení sa s niekým novým prostredníctvom sociálnej siete alebo dokonca pri vyskúšaní si zoznamky online.

20. septembra Merkúr vo vašom jedenástom dome cvičí Jupiter a napĺňa váš život oslavou. Dávajte si však pozor na 22. september, keď sa váš kozmický posol ocitne v obkľúčení Pluta, a tak medzi priateľmi vznikajú hádky.

Dávajte si tiež pozor na 23. september, pretože Venuša vo vašej dvanástine spustí krik o pomoc, keď oponuje Uránu. Mohli by sa objaviť šokujúce a nečakané tajomstvá alebo správy. Prijmite však 25. september s vášňou, pretože Mars vo vašom jedenástom dome trigonuje so Saturnom, a urobí z neho päťhviezdičkový deň zábavy so svojim partnerom a priateľmi.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport