eReport.sk

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Býci, tento týždeň skloňujete hlavu a tlačte sa dopredu. Prekážky ustupujú.

V pondelok 20. septembra Merkúr vo Váhach, vo vašom dome rutín, robí trigon na Jupiter vo Vodnárovi vo vašom dome kariéry. Dnes možno implementujete nový organizačný systém. Môžete sa inšpirovať krásnymi obrázkami na webových stránkach alebo videami o produktivite na YouTube. Teraz ste pripravení zvládnuť všetko, čo sa vašej práce týka. Býci, dnes máte jasnú myseľ a vidíte, čo by sa dalo posunúť alebo odstrániť.

Mars vo Váhach, vo vašom dome zdravia, robí v utorok 21. septembra trigon na severný uzol v Blížencoch vo vašom dome hodnôt. Možno sa teraz venujete viac starostlivosti o telo. Môžete obmedziť chemikálie, ktoré si nanášate na pokožku, prechodom na prírodné mlieka a šampóny. Môžete prejsť na novú diétu alebo začať pripravovať zdravé jedlá. Býci, niekoľko dnešných zmien môže do konca roka znamenať obrovský rozdiel.

Láska

20. septembra prichádza pre vás jeden z najveľkolepejších splnov mesiaca v roku. Táto lunácia prichádza v Rybách a spieva vo vašom jedenástom dome. Táto energia by mohla spôsobiť, že sa zúčastníte romantickej alebo vysnenej akcie, kde budete pendlovať medzi mnohými priateľmi. Nezadaní by sa mali obzerať okolo seba, aby našli niekoho, kto podnieti ich vášne a zdieľa podobné záujmy. Páry môžu vyraziť do mesta oblečené tak, aby zapôsobili.

Mohutné slnko opustí váš piaty dom 22. septembra, takže využite zostávajúce svetlo a prineste svojmu srdcu väčšiu vášeň.
Aj keď veľká časť týždňa prinesie veľkú pozornosť vášmu zamestnaniu a kariére, očakávajte veľké nádeje a dobré správy pri vyvažovaní práce a lásky 20. a 25. septembra. Dávajte si však pozor na boje o moc 22. septembra.

Najdôležitejším dátumom, ktorý je potrebné sledovať, bude 23. september, keď sa Venuša vo vašom siedmom dome stretne v opozícii s Uránom vo vašom znamení zverokruhu. Šokujúce správy a chaos obklopia váš milostný život a vzťahy. Je dosť pravdepodobné, že sa cítite byť nabudení a pripravení na slobodu, ale snažte sa neuraziť svojho partnera. Môže ho to zraniť.

Ak ste nezadaní, máte šancu stretnúť niekoho jedinečného a výstredného!

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 17. 9. 2021 do 24. 9. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport