tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Peter Kremský (OĽANO).
Peter Kremský (OĽANO). Zdroj: tasr

Kremský: Ľudia predsa zomierajú stále. Či zdravotníctvo funguje, alebo nie

Ide o toho istého poslanca OĽANO, ktorý pred časom tvrdil, že vláda by nemala poskytovať žiadnu pomoc tým dôchodcom, ktorí sa správajú „nezodpovedne,“ a odmietajú sa zo svojich rodinných domov, presťahovať do malých bytov v mestách.

Mohlo by vás zaujímať

 1. USA a Rusko
 2. Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO).
 3. Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová.
 4. Na kombosnímke zľava Veronika Remišová a jej bakalárska práca.
 5. Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO).
 6. Juraj Šeliga ako otužilec počas januárového kúpania.
 7. Richard Sulík, rokovanie vlády, Bôrik
 8. Marián Kollár, čestný predseda LOZ
 9. Šéf hnutia OĽANO Igor Matovič
 10. Čečenský vodca Ramzan Kadyrov
 11. Pamätná tabuľa pripomínajúca Juraja Janošíka, Terchová
 12. Predseda vlády Eduard Heger na Goralskom festivale
 13. zľava generálny riaditeľ Slovenského plynárenského priemyslu (SPP) Richard Prokypčák a minister hospodárstva SR a prvý podpredseda vlády pre ekonomiku SR Richard Sulík (SaS)
 14. Minister hospodárstva Karel Hirman a prezidentka Zuzana Čaputová.
 15. Predseda Výboru Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) pre hospodárske záležitosti a poslanec NR SR Peter Kremský (OĽaNO).

Dnes sa tento poslanec zúčastnil ako hosť politickej relácie TV TA3 V politike, kde diskutoval s Richardom Rašim. Moderátorovi nevedel vysvetliť, prečo Boris Kollár nedal o Matovičovi hlasovať už uplynulý piatok o 11 hod.

OĽANO podľa neho s hlasmi nekupčí. Faktom, je, že vládny poslanec zo Sme Rodina, Martin Borguľa, ktorý vyhlasoval, že bude proti Matovičovi, zrazu oznámil, že za odchod ministra financií nezahlasuje.

Energie

Budú podľa Petra Kremského, oveľa vyššie ako v minulých rokoch, ale také, aby ich firmy a občania „vedeli uniesť.“ Za ich vysoké ceny nemôže ani Únia, ani Hegerova vláda, ale Rusko a Vladimír Putin.

Hirman podľa neho spravil za dva týždne viac, ako Sulík. Za zmienku stojí výrok poslanca Kremského o tom, že keď sa bývalého ministra hospodárstva ešte v marci pýtal, čo bude s vysokými cenami, odvrkol mu, „že nič, lebo to vyrieši trh.“ Eduard Heger včera v Sobotných dialógoch tvrdil, že „sme lacnú slovenskú elektrinu predali do zahraničia v marci, lebo sme nevedeli, že bude taká drahá.“

Lekári

Obaja páni sa dostali aj k téme hromadných výpovedí lekárov. Kremského vyrušuje, že doktori neštrajkovali aj za Fica, pritom ten je za stav slovenského zdravotníctva a aj platy lekárov, priamo zodpovedný. Keď Raši ako lekár poznamenal, že slovenskí pacienti budú umierať kvôli neschopnosti Hegerovej vlády, poslanec OĽANO šokoval vyhlásením, že “ ľudia predsa zomierajú stále. či zdravotníctvo funguje, alebo nie,“ a dodal „dúfam, že ich bude, čo najmenej.“

Zdroj: V politike


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kremský: Ľudia predsa zomierajú stále. Či zdravotníctvo funguje, alebo nie

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku