tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Na kombosnímke zľava Veronika Remišová a jej bakalárska práca.
Na kombosnímke zľava Veronika Remišová a jej bakalárska práca. Zdroj: tasr/ fbsamuelmigaľ

Blaha Remišovej: Nepamätáte si, kto predal elektrárne, vtedy ste sa venovali bábkoherectvu. Ministerka: Ste hoaxer!

V televíznej relácii mala ministerka Veronika Remišová diskutovať s s predsedom Smeru-SD Robertom Fico, ten sa však ospravedlnil pre zdravotné problémy. Zastúpil ho tak podpredseda Smeru, Ľuboš Blaha. Remišová s ním najprv odmietala diskutovať, nakoniec sa však rozhodla „obetovať.“

Mohlo by vás zaujímať

 1. Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO).
 2. Juraj Šeliga ako otužilec počas januárového kúpania.
 3. Exminister financií Ladislav Kamenický (Smer-SD).
 4. Peter Kremský (OĽANO).
 5. Leyenová chce zmraziť majetok ruského štátu:
 6. Predseda vlády Eduard Heger na Goralskom festivale
 7. Remišová vyzýva prezidentku: Okamžite zasiahnite voči Žilinkovi
 8. Veronika Remišová (Za ľudí) a Ľuboš Blaha (Smer-SD) v relácii Na telo s moderátorom Michalom Kovačičom.
 9. Pexeso Veroniky Remišovej, predsedníčky strany Za ľudí
 10. Poslanec parlamentu Tomáš Taraba (nezaradený).
 11. Na ilustračnej snímke potrubné systémy a uzatváracie zariadenia v prijímacej stanici plynovodu Nord Stream 1 v Baltskom mori.
 12. Ropa
 13. Nový minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Ján Horecký, ktorého do funkcie menovala prezidentka SR Zuzana Čaputová 4. októbra 2022 v Bratislave.

Dvojica takmer nepustila k slovu moderátora Kovačiča, ktorý k tomu povedal, že sa cíti, ako „učiteľ detí v materskej škole.“ Na začiatok Blaha spomenul pomoc občanom v iných krajinách a to v Británii, Francúzsku a Nemecku. Remišová na to odpovedala, že také Česko, má oveľa vyššie ceny plynu a elektriny, ako my a pomáha obyvateľom menej.

Naratív bezprecedentnej pomoci

Asi predsedníčka Za ľudí prevzala od Eduarda Hegera, ktorý ju spomínal včera. Podľa Remišovej, táto vláda pomohla ľuďom tak veľmi, „že viac sa už ani nedá.“ Dôchodcovia podľa nej veľmi dobre vedia, čo im od vlády chodí na účet a majú dôvod k spokojnosti. Ľuboš Blaha jej na toto vyhlásenie kontroval otázkou, kedy naposledy videla živého slovenského dôchodcu.

Bábkoherečka a hoaxer

Opozičný politik pri diskusii o energiách, vytiahol na Remišovú jej vzdelanie. A to potom, ako ministerka povedala, že sa vysoké ceny elektriny môže Smer-SD, lebo elektrárne „naspäť nesprivatizoval, keď mal možnosť.“ To, že ich predali za veľmi pofidérnych okolností Dzurinda s Miklošom, nespomenula.

„Asi si nepamätáte, kto predal elektrárne, vtedy ste sa venovali bábkoherectvu.“

Ľuboš Blaha, podpredseda SMER-SD

Remišová odpovedala, že Blaha je hoaxer a ona nikdy bábkoherectvo neštudovala. Má ísť len o „smerácku propagandu, s cieľom znevážiť ju, ako ženu.“ Ako uvádzajú Finančné noviny, “ Ako napísať bábkovú hru. To je téma bakalárskej práce Veroniky Remišovej, ktorú obhájila v roku 1998 na Činohernej a bábkarskej fakulte Vysokej školy múzických umení v Bratislave v roku 1998. Vedúcim práce bol Ján Uličiansky. Obsahom bakalárskej práce je bábková hra s titulom “Modrý Peter”.

Znárodňovať sa nebude?

Predseda vlády povedal opakovane, že ak Brusel nepomôže Slovensku, čaká nás absolútny krach. Únia pomoc zatiaľ odmietla, na čo predseda vlády vyhlásil, že sa prejde k jeho plánu a tým bude znárodnenie elektrární. Remišová však dnes vyhlásila, rovnako ako Hirman, že to je len posledné riešenie. Ako teda ide vláda riešiť tuto ťažkú dobu, je asi vo hviezdach.

Prieskum

Podľa prieskumu, ktorý si dala urobiť TV Markíza, 60% občanov je za okamžité predčasné voľby. Ďalších 15% by radšej prijalo experiment s úradníckou vládou, ako súčasnú Hegerovu menšinu. Z prieskumu vyplynulo, že jediní, kto si želá jej pokračovanie, sú voliči OĽANO.

Veronika Remišová k tomu uviedla, že to nie je vizitka vlády, ale ľudia v dobe kríz radšej počúvajú takých, „ako je dezinformátor Blaha, ktorý len sedí v opozícii a nič nemusí robiť.“

Zdroj: Na telo


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha Remišovej: Nepamätáte si, kto predal elektrárne, vtedy ste sa venovali bábkoherectvu. Ministerka: Ste hoaxer!

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku