tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Poslanec NR SR Ľuboš Blaha (SMER-SD).
Poslanec NR SR Ľuboš Blaha (SMER-SD). Foto: tasr

Blahov náklad Čaputovej s Matovičom: Kompletne zničili Slovensko. Zobrali ľuďom slobodu aj živobytie!

Podpredseda opozičnej strany Smer-SD a poslanec Národnej rady SR Ľuboš Blaha vo svojom príspevku na sociálnej sieti Telegram poriadne naložil dvom predstaviteľom súčasnej vlády. Ministrovi financií a lídrovi hnutia OĽANO Igorovi Matovičovi, a ministerke informatizácie a predsedkyni strany Za ľudí Veronike Remišovej. Ostré slová na svoju adresu si odniesla i prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá je podľa Blahu spoluzodpovedná za „zničenia“ Slovenska.

Tri najsrandovnejšie postavičky súčasnej slovenskej politiky dnes zase dávali šupy na internete – Remišová, Matovič a Čaputová. Úplná hitparáda tuposti,“ uvádza Blaha.

„Slovensko príde, kvôli Remišovej o miliardy eur“

Blaha zvozil pod čiernu zem Veroniku Remišovú za jej vyjadrenia podľa v ktorých kritizovala predsedu Smeru-SD Roberta Fica, ktorý v poukázal na to, že by sa mala nová vláda, ktorá príde po voľbách v roku 2024 zamerať najmä na efektívne čerpanie eurofondov. Avšak, práve konanie ministerky pre investície, Slovensko príde z eurofondov o astronomickú čiastk.

„Odštartovala to Remišová, ktorá vyčíta Robertovi Ficovi, že chce, aby sa nová vláda koncentrovala na čerpanie eurofondov. No chápete, Slovensko kvôli tuná Kazisvetovi Siedmemu príde o miliardy eur a ono sa to čuduje, že nová vláda to bude musieť naprávať. Niekto by mal Miss Máňuške vysvetliť, že už o pár mesiacov bude stáť v rade na Úrade práce, tak nech nerieši veci, ktorým nerozumie, vraj idú nakrúcať voľné pokračovanie Filmárika a Filmušky, tak šup, šup, Verča, trénovať,“ kritizuje Remišovú Blaha.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico (uprostred) gestikuluje počas tlačovky Smeru-SD.
  2. Zľava na kombosnímke Robert Fico a Rastislav Iliev.
  3. Minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO).
  4. Premiér SR Eduard Heger (OĽaNO).
  5. Podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD)
  6. Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha,
  7. Jozef Hambálek počas rozhovoru pre eReport.
  8. Prezidentka SR Zuzana Čaputová.
  9. Ľuboš Blaha, Smer-SD, opozícia
  10. Poslanec OĽANO Jozef Pročko

Obul sa i do Matoviča s Čaputovou

„Pecky dával aj Matovič. V ústave zase mali deň rozviazaných rúk, a tak ho pustili z kazajky. A tak pako plieskal statusy o rajčinách a o psíkoch. Schuti sme sa nasmiali, vraj Matovič nekradne a nespolupracuje s mafiou. Chaloš, čo robil kšefty s Majským a za špinavé prachy nakúpil pol Trnavy, to hrá na chudobného chrobáčika, čo nikdy nikomu neublížil,“ uvádza opozičník.

Môžu za to Sulík s Matovičom?

Poslanec ďalej vo svojom príspevku poukazuje na súčasnú dramatickú situáciu v spoločnosti. Vojna na Ukrajine stále neskončila a sankcie voči Rusku majú negatívny vplyv najmä na občanov Európskej únie. Drastické zvyšovanie cien potravín, energií, plynu a pohonných hmôt sa stali každodennou súčasťou života, nie len u obyvateľov Slovenska: „Ľudia budú kvôli nemu a Sulíkovi o chvíľu platiť zničujúce účty za elektrinu a za plyn a tento trnavský podvodník (Ľ. Blaha označil I. Matoviča) má ešte tú drzosť písať o sebe ako o hrdinovi? Pán doktor, bolo naozaj nutné vysadiť tabletky práve teraz? Za dva roky kompletne zničili Slovensko. Zobrali ľuďom slobodu aj živobytie!“

A Čaputová. To nevymyslíš, to je proste špica hitparády. Ona v stave najväčšej krízy v novodobých dejinách Slovenska postuje fotečky s frajerom. Cvak s Ďurim na bicykli, cvak s Ďurim pri tabuľke, cvak s Ďurim pri riečke, cvak Zuzankin spotený chrbátik. Čo tam po Slovákoch, však Čaputová je len prezidentka – treba to dávať na nejakú pubertálnu influencerku a vytešovat sa z fotečiek,“ dopĺňa opozičný poslanec Ľuboš Blaha.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blahov náklad Čaputovej s Matovičom: Kompletne zničili Slovensko. Zobrali ľuďom slobodu aj živobytie!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku