tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha,
Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha. Zdroj: fb/l.b.

Blahov odkaz všetkým novinárom: Kopete do nás, ale Smer vyhrá. Zmena sa blíži!

Podpredseda opozičnej strany Smer-SD Ľuboš Blaha si myslí, že jeho strana vyhrá voľby aj napriek tomu, že je v nepriazni veľkého množstva novinárov a že na ňu vychádza veľké množstvo kritických článkov. Blaha tvrdí, že ak by prieskumy uverejňovali len preferenčné výsledky rozhodnutých voličov, strana by v nich viedla už teraz. Smer sa vo veľkom zviditeľnil najmä v súvislosti s blížiacim sa odovzdávaním petície za referendum, pri čom vyzbieral približne 400 tisíc podpisov v relatívne krátkom čase.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Na archívnej snímke zľava líder OĽANO Igor Matovič a šéf Richard Sulík v marci 2016.
  2. Poslanec NR SR Ľuboš Blaha (SMER-SD).
  3. Eduard Heger, premiér, predseda vlády SR
  4. ilustračka ústava Slovenskej republiky ilustračná snímka Slovensko poslanecký sľub skladanie
  5. Robert Fico na snímke z videa.
  6. Robert Fico (uprostred) gestikuluje počas tlačovky Smeru-SD.
  7. Robert Fico za rečníckym pultom počas tlačovky pred budovou Generálnej prokuratúry SR.
  8. Zuzana Čaputová
  9. Miroslav Žiak (SaS)

„Celé roky kopú do Smeru a ten nakoniec vyhrá voľby. Aj podľa ich vlastných zmanipulovaných prieskumov – v realite máme ďaleko viac. Potenciál Smeru je podľa nich samých 30%,“ uviedol na sociálnej sieti Telegram Blaha. Ten si zároveň myslí, že ak by opoziční kolegovia z Hlasu-SD uprednostnili liberálnu koalíciu pred sociálno-demokratickou, Smer by to preferenčne vystrelilo do naozaj výrazných výšin.

Hlas Petra Pellegriniho má však na túto záležitosť iný názor, keďže v mnohých regiónoch volí koalíciu bez Smeru a v Bratislave sa podľa informácii našej redakcie nebojí podporovať súčasného župana a kandidáta SaS Juraja Drobu. „Ak sa ľudia na Slovensku dozvedia, že Hlas nechce ísť so Smerom, ale radšej s liberálmi, k tej 30-ke priam poletíme,“ dodal Blaha.

Fico sa správa ako premiér

Blaha zároveň vyzdvihol to, v čom podľa neho Fico dominuje nad svojimi konkurentami. V televíznych diskusiách podľa kontroverzného poslanca bojuje za Slovensko a mobilizuje ľudí. To, že ľudia reagujú na predsedu Smeru pozitívne, je vraj veľmi jednoduché na vysvetlenie: „A čuduje sa niekto? Veď sa pozrite, ako vystupuje Robert Fico v televízii. Bojuje za Slovensko, mobilizuje ľudí, ponúka riešenia. Takto sa má správať premiér – musí byť vzdelaný a rázny, nie ako henten predavač vodky s charizmou vyžmýkanej handry. Ľudia nám spontánne nosia tisíce podpisov na referendum – zmena sa blíži!“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blahov odkaz všetkým novinárom: Kopete do nás, ale Smer vyhrá. Zmena sa blíži!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku