tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Robert Fico (uprostred) gestikuluje počas tlačovky Smeru-SD.
Robert Fico (uprostred) gestikuluje počas tlačovky Smeru-SD. Zdroj: yt/smer-sd

VIDEO Fico masívne zvozil Hegera: Už mu niekto musí asi nejakým ozembuchom po hlave udrieť!

Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico tvrdí, že už pri pohľade na prácu slovenského premiéra Eduarda Hegera (OĽANO) stráca slová. Heger sa podľa neho namiesto bežnej a potrebnej práce premiéra sústredí na statusy na sociálnej sieti a na očierňovanie opozičných politikov a to vrátane Fica samotného a jeho straníckeho kolegu Ľuboša Blahu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ľuboš Blaha, Smer-SD, opozícia
  2. Poslanec NR SR Ľuboš Blaha (SMER-SD).
  3. Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha,
  4. Robert Fico, expremiér, predseda Smeru
  5. Eduard Heger, premiér, predseda vlády SR
  6. Jaroslav Naď (OĽaNO)
  7. Igor Matovič a Richard Sulík.
  8. Robert Fico na snímke z videa.
  9. Vpravo Jaroslav Naď (OĽANO) počas rozhovoru na festivale Atmosféra.
  10. Zľava šéf hnutia OĽANO Igor Matovič a jeho minister Vladimír Lengvarský.

„Ja už ani neviem, čo mám na toho Hegera povedať. Ja už fakt neviem. Ja ani neverím vlastným očiam, keď nejaké médiá citujú tie jeho slávne statusy, na ktorých má tisíc lajkov. Predseda vlády Slovenskej republiky, pre Krista pána Boha, čo to robí? Ako je možné, že nerieši, čo táto krajina potrebuje a stále má v hlave len Fica a Blahu. Tak už nech sa spamätá. Už mu niekto musí asi nejakým ozembuchom po hlave udrieť nech sa prebudí ten chlap a nech rieši to, čo má riešiť,“ povedal Fico na dnešnej tlačovej konferencii strany Smer-SD v reakcii na status predsedu vlády z nedele.

Životná úroveň preukázateľne klesla, tvrdí Fico

Fico vytiahol taktiež štatistický údaj, podľa ktorého počas pôsobenia tejto vlády klesla životná úroveň na Slovensku oproti priemeru EÚ až o štyri percentuálne body. „Ak je výsledkom ich vlády štvorpercentný pokles v životnej úrovni vo vzťahu k EÚ, tak už len kvôli tomu mali odísť,“ myslí si Fico.

VIDEO Robert Fico o premiérovi Hegerovi: Nemám slov, čo to pre Krista pána Boha robí?!

Zdroj: youtube.com/smer-sd

Predseda Smeru ďalej uviedol, že Slovensko aj v nadchádzajúcom období nás čaká obrovské zdražovanie, keďže regulačný úrad oznámil, že pokiaľ vláda niečo neurobí s koncovými cenami plynu pre domácnosti, môže dôjsť k nárastu jeho ceny o 170%, v prípade elektriny o 130%. Rásť majú ďalej aj ceny tepla a pohonných hmôt. „Vláda neurobila nič, podpísali všelijaké smiešne politické memorandá, doteraz sa neurobil žiadny krok, ktorý by smeroval k lacnejšej elektrine a plynu pre domácnosti. Neurobili nič, pokiaľ ide o pohonné hmoty. Neurobili absolútne nič, pokiaľ ide o potraviny. Vykašľali sa na zdravotníctvo. Vláda nám ponúka cirkus Matovič, Sulík a spol., vláda nám ponúka 31. augusta nie riešenie situácie, že poďme verejnosti ukázať, čo s týmto všetkým ideme robiť, ale ponúkajú nám rozpad vládnej koalície v priamom prenose,“ uviedol trojnásobný expremiér Slovenska.

VIDEO Fico na adresu vlády: Mali 2,5 roka a stačilo!

Zdroj: youtube.com/smer-sd


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico masívne zvozil Hegera: Už mu niekto musí asi nejakým ozembuchom po hlave udrieť!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku