tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Milan Kňažko, foto:tasr

Kňažko: Matovič je hotová katastrofa, Sulík prejavuje pokrytectvo a absolútny idiotizmus!

Bývalý minister, herec a jeden z lídrov Nežnej revolúcie Milan Kňažko si myslí, že minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) nemá právo žiadať od ministra financií Igora Matoviča (OĽANO) odchod a určovať si, že kto bude minister a kto nie. Jeho kroky kritizuje do značnej hĺbky, no zároveň dodáva, že Matovič je hotová katastrofa. Pridáva sa tak medzi kritikov, ktorí na jednej strane vedia o Matovičovým medzerách, ktoré vníma aj spoločnosť, no na strane druhej sa ho do určitej miery zastáva, aby sa nevrátil opozičný líder Robert Fico (Smer-SD).

„Žiadať opakovane, aby víťaz volieb, ktorý získal viac poslancov ako všetky ostatné koaličné strany dokopy odišiel z vlády je atraktívny postoj, ktorým sa možno zviditeľniť a presláviť. Tvrdiť však súčasne, že si neželá predčasné voľby, je prejavom pokrytectva alebo absolútneho politického idiotizmu,“ uviedol Kňažko v komentári pre portál Aktuality.sk.

„Nútia nás, aby sme sa zaoberali ich ´atraktívnymi´ duševnými problémami“

Vláda sa podľa Kňažka nedokáže sústrediť na podstatné spoločenské problémy, ale namiesto toho zaťahuje občanov do svojich vlastných problémov, týkajúcich sa najmä fungovania vlády.

„Namiesto toho nás nútia, aby sme im my pomáhali prekonávať ich mindráky a zaoberali sa ´atraktívnymi´ duševnými problémami a insitnými psychiatrickými diagnózami,“ tvrdí Kňažko.

Spomenul Sulíkov vzťah s Kočnerom

Aj napriek kritike vlády ako celku sa Kňažko vo svojich kritických pasážach sústredí v prvom rade na Sulíka, na ktorého vyťahuje dokonca aj jeho vzťah s Marianom Kočnerom.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zľava na kombosnímke Robert Fico a Rastislav Iliev.
  2. Poslanec NR SR Ľuboš Blaha (SMER-SD).
  3. Podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD)
  4. Na archívnej snímke zľava líder OĽANO Igor Matovič a šéf Richard Sulík v marci 2016.
  5. Šéfka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurinová.
  6. Kajetán Kičura na archívnej snímke. Foto: tasr
  7. Robert Fico na snímke z videa.
  8. Zľava Vladimír Mečiar a Václav Klaus počas tlačovky po 2. kole rokovaní o rozdelení Československa 17. júna 1992 v Prahe.

„Po trinásť násobných raňajkách, ako predsedu NRSR, u Kočnera, zásadnom a ´charakternom´ stanovisku v prípade euroval verzus pád Radičovej vlády, prichádza s telenovelou ´Ultimátum´. Oživuje už takmer zabudnutú Mečiarovu schému, ´alebo odíde on, alebo odídem ja´. S malým rozdielom, že Mečiar získal vo voľbách v tom období niekoľkokrát viac, ako šesť percent. Ešte by som pochopil, keby riešili konkrétny problém a používali vecné a racionálne argumenty. Aj tak by to mali robiť bez nás a nám oznámiť už len výsledok, na ktorom sa zhodli!,“ upozornil na Sulíkovu minulosť.

Matoviča sa vraj nezastáva

Aj napriek rozsiahlej kritike Sulíka však Kňažko trvá na tom, že sa nezastáva Matoviča, čo sa snaží dokázať aj v poslednej časti svojho komentára.

„Matovič je hotová katastrofa. Je to človek, ktorý má veľmi, veľmi veľa chýb. Má ich toľko, že mu netreba vymýšľať ďalšie, teda také, ktoré nemá, lebo to vytvára falošný dojem, že ich má málo,“ uviedol Kňažko.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kňažko: Matovič je hotová katastrofa, Sulík prejavuje pokrytectvo a absolútny idiotizmus!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku