eReport.sk
Ľuboš Blaha zo Smeru. Foto: tasr

Blaha sa pustil do Čaputovej: Neurážajte Slovákov, pani prezidentka!

Politici a predstavitelia koaličných strán, ako tradične plnia povinnosť novoročných príhovor a vyhlásení. Podpredseda opozičného Smeru-SD Ľuboš Blaha sa ostro pustil do novoročného prejavu prezidentky SR Zuzany Čaputovej. Podľa neho v ňom urazila Slovákov a mala by prestať s filozovovaním.

„Keď sa hrá na filozofa miestna referentka z Pezinka, ktorá písala brožúrky pre Sorosa… Nie, pani prezidentka, Slovensko dnes nevytrhnú z biedy vaše floskule a frázy. A prestaňte prosím urážať ľudí,“ smeroval svoju kritiku Blaha na prezidentku Čaputovú.

Čaputová vyzvala k ľudskosti

„A tak v čase, kedy ľudia prichádzajú o živobytie, ona ďakuje za ľudskosť a vraj sa máme riadiť srdcom a ohľaduplnosťou a súdržnosťou a zívam a zívam a zívam… Stará mama varí krupičnú kašu a popri tom rozdáva vnúčencom svoje životné múdrosti. Asi tak,“ píše Blaha.

Foto: fb/lblaha

Pokyny z americkej ambasády?

„Už konečne chápeme, prečo minule prezidentka kričala, že nerozumie svojmu národu – ona má Slovákov za mentálnych nevoľníkov. A to hovorí osôbka, ktorej každý prejav píšu na americkej ambasáde. 8. To táto pani, ktorá v živote nemala silu vzoprieť sa svojim neoliberálnym donorom, radí Slovákom, že sa majú zbaviť poddanského zmýšľania a nemajú sa riadiť pokynmi zhora? Táto chce dnes poučovať Slovákov, ako byť kráľmi,“ tvrdí Blaha

Heger tvrdí o jeho vláde, že je najlepšia, ktorú môže Slovensko aktuálne mať

„Mám ďaleko od toho, aby som tvrdil, že sme ideálnou vládou. Ale s plnou vážnosťou hovorím, že sme najlepšou možnou vládou z politických síl, ktoré sú dnes na scéne,“ uviedol premiér na svojom facebookovom profile.

Bude vás zaujímať:

  1. Prezidentka Zuzana Čaputová.
  2. Robert Kaliňák, Robert Fico a Igor Melicher.
  3. Pápež František
  4. polícia, policajti
  5. Uprostred predseda mimoparlamentnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini.
  6. Igor Matovič
  7. Demokracia jednej pravdy
  8. Ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková (Za ľudí)
  9. Svet filmu prišiel o osobnosť
  10. Robert Fico (Smer-SD).


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha sa pustil do Čaputovej: Neurážajte Slovákov, pani prezidentka!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti