eReport.sk
Eduard Heger, foto:tasr

Hegerove smelé novoročné vyhlásenie: Sme najlepšou vládou, ktorú Slovensko môže aktuálne mať

Premiér Eduard Heger (OĽANO) želá Slovensku v roku 2022 jednotu, nadhľad pri hodnotení vnútropolitickej situácie či postupné ozdravovanie verejných financií. Uviedol to na sociálnej sieti.

„Potrebujeme to pre úspešné zvládnutie pandémie, pre realizáciu dôležitých reforiem. Potrebujeme to pri pokračovaní očisty spoločnosti od korupcie a zneužívania moci. Potrebujeme to pre lepšie Slovensko,“ vyhlásil Heger. Tvrdí, že vláda na pandemickú situáciu reaguje poskytovaním pomoci podnikom a domácnostiam, aká tu doteraz nikdy nebola.

Štátnu pomoc v pandémii limitovala výška dlhu

„Ak som spomenul robustnú štátnu pomoc počas pandémie, treba vidieť aj to, čo ju limitovalo. Je to výška nášho dlhu. Verejný dlh bol vysoký, už keď sme prevzali vládnu zodpovednosť,“ zdôraznil. Aj preto si želá postupné a presvedčivé ozdravovanie verejných financií.

Foto: fb/eduardheger

Sme najlepšou možnou vládou, tvrdí Heger

„Mám ďaleko od toho, aby som tvrdil, že sme ideálnou vládou. Ale s plnou vážnosťou hovorím, že sme najlepšou možnou vládou z politických síl, ktoré sú dnes na scéne,“ podotkol. V súvislosti s bojom proti ochoreniu COVID-19 hovorí o imunite, ktorú si možno upevniť treťou vakcinačnou dávkou

Bude vás zaujímať:

  1. Bývalý poslanec NR SR Peter Marček počas protestu proti vláde Igora Matoviča na Námestí slobody v Bratislave vo štvrtoék 11. júna 2020.
  2. Prezidentka Zuzana Čaputová.
  3. Pápež František
  4. polícia, policajti
  5. Uprostred predseda mimoparlamentnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini.
  6. Je to aj dôvod prečo zrušil protest
  7. Zomrel známy slovenský umelec

Heger verí, že rok 2022 bude spájaný s rozvojom a rastom. „Želám Slovensku, aby urobilo ďalší pokrok v reformách, aby sa rozbehli nové investície, aby sme nestratili životný elán a naučili sa žiť v pandémii s čo najmenšími stratami i s nižšou mierou konfliktov,“ dodal.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hegerove smelé novoročné vyhlásenie: Sme najlepšou vládou, ktorú Slovensko môže aktuálne mať

6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php