eReport.sk
Veronika Remišová, foto: tasr

Znechutená Remišová odkázala Ficovi: Nikdy sa žiadnemu politikovi nevysmievam, že má veľké uši!

Je fakt, že naša politika nie je o noblese, diplomacii ale skôr o vulgárnosti a chaose. Ministerka investícii Veronika Remišová si vyliala srdce na šéfa Smeru Roberta Fica a jeho straníckeho kolegu Luboša Blahu. A zhovievavé to rozhodne nebolo.

„Zaužívalo sa, že k politikom sa smie všetko. Musia zniesť, že ich súkromie je vecou verejnou, že ich deťom nadávajú na sociálnych sieťach a prípadne im prajú chorobu, či smrť. Musia zniesť, že sa o nich klame, nadáva sa im najhoršími menami, prípadne sa ich súkromné čísla zverejnia na sociálnych sieťach. Musia predsa vydržať viac ako ostatní ľudia, však sú politici,” zamýšľa sa Remišová.

Myslí si, že dôsledkom toho je, že slušnému človeku sa do politiky často nechce, pretože zarobiť si môže dokonca lepšie v súkromnom sektore bez toho, aby bol on a jeho blízki neustálym objektom nenávistných a ponižujúcich verejných komentárov. Do politiky teda podľa nej skôr bezškrupulózne, neempatické a egomaniacke typy s hrošou kožou, ktoré na oplátku tiež nadávajú iným, klamú, prípadne tí horší zneužívajú moc a kradnú.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan Korčok si odkladá ochranné rúško počas príchodu na zasadnutie Rady EÚ pre zahraničné veci v Bruseli 10. mája 2021.
  2. Dav protestujúcich ľudí čaká na príhovor predsedu strany SMER-SD Roberta Fica.

Zdá sa jej ale, že smeráci pre ňu prekročili pomyselnú čiaru. „Vyjadrenia, ktoré poslanec Blaha napísal na adresu môjho kolegu Juraja Šeligu sú ľudským dnom, podobne ako sú aj vyjadrenia Roberta Fica smerom k zovňajšku ministra Mikulca, smerom k prezidentke, alebo k novinárom. Nikdy som sa ani ja, ani nik z mojich kolegov zo strany ZA ĽUDÍ neznížili k tomu, aby sme sa vysmievali iným politikom za to, že majú väčšie (alebo menšie) uši, nikdy nerozoberáme ich súkromie, ženy, deti, frajerky, červené nosy z bohviečoho, psychopatické prejavy, a podobne. Hoci o tom všetkom by sa dali písať siahodlhé statusy na sociálnych sieťach,” udrela ministerka.

Do politiky by rada vniesla diskusiu podloženú argumentami, nie osobnými urážkami. „Za stále väčšie rozdeľovanie spoločnosti sú zodpovední nielen politici, ale aj všetci, čo im za to tlieskajú,” dodala na záver.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Znechutená Remišová odkázala Ficovi: Nikdy sa žiadnemu politikovi nevysmievam, že má veľké uši!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti