eReport.sk
polícia, policajti
Ilustračná snímka. Foto: fb/polícia

Polícia počas silvestrovskej noci rozdávala pokuty. Za porušenie zákazu vychádzania desiatky eur!

Za porušenie zákazu vychádzania uložili policajti v Bratislave počas silvestrovskej noci 13 blokových pokút v celkovej výške 370 eur. Informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Doplnil, že v hlavnom meste SR nezaznamenali prípady vážneho narušenia verejného poriadku ani iné mimoriadne udalosti.

Policajné hliadky na základe oznámení od občanov vyslali k 88 prípadom. „Najčastejšie sa oznámenia týkali prípadov rušenia nočného kľudu, ďalej používania pyrotechniky, občianskeho spolunažívania a pod. Na osobnej slobode bolo obmedzených celkovo päť osôb,” spresnil hovorca. Hliadky preverovali na základe oznámení aj tri prevádzky podnikov, ktoré mali byť otvorené a mali sa v nich nachádzať zákazníci. „Po príchode na miesto sa však ani v jednom prípade hodnovernosť týchto oznámení nepotvrdila,” podotkol Szeiff.

Krátko pred polnocou policajtov vyslali na Pieskovú ulicu, kde mala skupina osôb poškodzovať zaparkované autá. Policajti zadržali 16-ročného mladíka. „Ten pri kontrole hliadke dobrovoľne vydal vrecko so sušenou zelenou rastlinou, o ktorej sa vyjadril, že sa jedná o marihuanu,” dodal. Pár minút po polnoci zasahovala polícia na ulici Pri starej prachárni, kde mal 23-ročný muž napadnúť jedného z obyvateľov obytného domu potom, ako ho upozornil na používanie zábavnej pyrotechniky.

Bude vás zaujímať:

Policajti v nočných hodinách preverovali aj požiar karavanu na ulici Svornosti. „Okolnosti tohto požiaru, ako aj to, či k nemu došlo v súvislosti s používaním zábavnej pyrotechniky, policajti v súčasnosti vyšetrujú,” doplnil hovorca. Začalo trestné stíhanie.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia počas silvestrovskej noci rozdávala pokuty. Za porušenie zákazu vychádzania desiatky eur!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti