eReport.sk
Boris Kollár. Foto: tasr

Kollár sa chválil, že daroval záchranárom kávovar. Danko frfle. Jednoduchý za pár eur. Toto im stačí?

Šéf národnej rady a predseda strany Sme rodina Boris Kollár rád rozpráva o tom, ako si váži prácu záchranárov. Má im za čo ďakovať, keďže pred rokom utrpel pri autonehode vážne zranenia. Tento raz sa predseda parlamentu pochválil, že dvom záchranárom daroval kávovar. A bol oheň na streche.

S celou záležitosťou vyrukovala na sociálnej sieti strana Sme rodina. „Boris už predtým, ako vstúpil do politiky, bol známy tým, že pomáhal ľuďom,“ vychvaľovali svojho predsedu. „Nedávno mu prišiel dokonca list od záchranárov zo Žarnovice priamo do parlamentu. Keďže videli, že sa Boris aktívne zaujíma o ich prácu a snaží sa im vybojovať lepšie podmienky, rozhodli sa ho kontaktovať so žiadosťou o pomoc,“ písalo sa na stránke.

– Foto: fb/BorisKollarOfficial

Nedávno sa im pokazil kávovar a Boris neváhal a okamžite im jeden zaobstaral a osobne odniesol. Veríme, že ich tento darček, ale aj návšteva a príjemný rozhovor potešili a spríjemnili službu,“ dodali a pridali aj fotografiu. Status mal mnoho pozitívnych reakcií. Ale bývalý šéf národnej rady Andrej Danko za tým vidí iba lacnú reklamu.

Danka vytočila Kollárova iniciatíva, keď záchranárom daroval kávovar. – Foto: fb/andrejdanko.sk

„Keď som videl tento primitívny status Borisa Kollára, nedá mi, aby som jasne nepoukázal na jednoduché PR, na jednoduché gestá, ktoré, žiaľbohu, na niektorých ľudí fungujú,“ rozčuľoval sa šéf SNS. „Doniesol im jeden jednoduchý kávovar za pár eur. Miesto toho, aby Kollár ako predseda parlamentu skutočne využíval svoju moc, aby dvíhali platy zdravotníkom, tak týmto dvom stačí kávovar?“ krútil hlavou Danko, ktorý si myslí, že zdravotníci boli zneužití na Kollárovu propagáciu.

Čítajte viac:

  1. Prezidentka Zuzana Čaputová.
  2. Španielsko, zdravotníci, covid

„Ľudia musia vedieť, čo je to politika a musia reálne začať analyzovať kto im pomáha a kto tu len klame, trepe a robí primitívne gestá ako tento človek,“ dodal bývalý predseda parlamentu.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollár sa chválil, že daroval záchranárom kávovar. Danko frfle. Jednoduchý za pár eur. Toto im stačí?

Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti