tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Poslanec parlamentu Tomáš Taraba (nezaradený).
Poslanec parlamentu Tomáš Taraba (nezaradený). Zdroj: tasr

Taraba chystá zásadne stanovisko. A vyhlásil: Budem žalovať Kolíkovú, kým neskončí s holým zadkom!

Kolíková v nedeľu nezaradeného poslanca NR SR a predsedu strany ŽIVOT- Národná strana Tomáša Tarabu nazvala opakovane v televíznej relácii RTVS O 5 minút 12 fašistom. Spolu sním za fašistov označila aj poslancov NR SR Filipa a Štefana Kuffovcov.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Na kombosnímke zľava Veronika Remišová a jej bakalárska práca.
  2. Richard Sulík a Igor Matovič ešte ako priatelia
  3. Štefan Kuffa a Tomáš Taraba
  4. Nezaradený poslanec NR SR Tomáš Taraba.
  5. Poslanec parlamentu Tomáš Taraba (nezaradený).
  6. Na kombosnímke zľava Mária Kolíková a Juraj Šeliga v televíznom štúdiu.

Podpredseda strany ŽIVOT-NS, Filip Kuffa, oznámil, že na bývalú ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovu zo SaS podá za jej dnešné vystúpenie v RTVS trestné oznámenie – a to priamo na Generálnu prokuratúru SR.

Civilná žaloba

Tomáš Taraba, ktorý zverejnil na sociálnej sieti Facebook, že bude „Kolíkovú žalovať dovtedy, kým neskončí s holým zadkom,“ pre eReport ozrejmil, že exministerku poženie pred súd v civilnom konaní za nemajetkovú ujmu. Peniaze, ktoré by prípadne vysúdil, plánuje dať v plnej výške na charitu.

Nie som fašista

Šéf neparlamentnej strany pripomína dve zásadné veci. Ako prvú uvádza, že keď sa dostal do parlamentu na kandidátke strany Mariána Kotlebu – ĽSNS, ten ešte vtedy nebol odsúdený za podporovanie fašizmu.

Mária Kolíková (klub SaS).

Mária Kolíková (klub SaS) bude pravdepodobne čeliť žalobe zo strany politikov okolo Tomáša Tarabu. – Foto: tasr

„Druhou je memorandum, ktoré Tarabovci podpísali. Ním sa dištancovali od akýchkoľvek prejavov fašizmu i nacizmu,“ dôrazne pripomenul pre náš portál v nedeľu Taraba.

„V histórii sa nenájde jedno moje vyjadrenie, ktoré by ma dokázalo spojiť s akýmkoľvek prejavom fašizmu, či jeho podporou.“

Tomáš Taraba, nezaradený poslanec NR SR.

Opozičný poslanec doplnil, že podobné útoky zažíva v politike často, teraz však jeho pohár pretiekol.

O hlasovaní

Tarabu sme sa opýtali aj na to, či je pravda, že ho „niekto kúpil, aby Matoviča podržal.“ Takéto hlasy zaznievajú na slovenskej politickej scéne od štvrtka, kedy poslanec z kandidátky ĽSNS vyhlásil, že bude hlasovať za odvolanie Igora Matoviča z postu ministra financií len v prípade, ak sa SaS podpíše pod predčasné voľby.

Taraba dôrazne odmietol, že by bol kúpený a svoj postoj vysvetlil pre eReport takto: „S Ficom som mal od leta jednotný postoj v tom, že sme za Matovičovo odvolanie. Nespravím to ale v situácii, kedy to stojí tak, že SaS pomôžem naspäť do vlády. V žiadnom prípade. Slovensko potrebuje predčasné voľby.“

Politika je o faktoch a nie o viere

Na otázku, či naozaj verí tomu, že by Matovič po svojom odvolaní dovolil vláde zobrať späť do koalície liberálov na čele s Richardom Sulíkom, Taraba odpovedal, že „politika nie je o viere, ale o faktoch.Pripomenul pritom, že líder SaS Richard Sulík i exministerka Mária Kolíková, opakovane verejne vyhlásili, že ak padne Matovič, radi sa do vlády vrátia.

Zásadné stavisko má zmeniť veľa vecí

Aj samotný Igor Matovič sa viackrát vyjadril, dokonca i v pléne pri svojom dvojhodinovom monológu, že ak „padne,“ SaS je vo vláde vítaná. To sú fakty, ktoré sú pre Tarabu smerodajné.

Nezaradený parlamentný poslanec pre eReport zároveň prezradil, že na pondelok (3.10.) pripravuje zverejniť zásadné stanovisko. „Bude tak zásadné, že to veľa vecí zmení,“ tajomne poznamenal Taraba, no odmietol byť nateraz konkrétnejší.

Reakcia Márie Kolíkovej na pripravované žaloby zo strany tarabovcov, zatiaľ nie je známa.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba chystá zásadne stanovisko. A vyhlásil: Budem žalovať Kolíkovú, kým neskončí s holým zadkom!

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku