tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Pexeso Veroniky Remišovej, predsedníčky strany Za ľudí
Pexeso Veroniky Remišovej, predsedníčky strany Za ľudí. Zdroj: fb V.R.

Remišová: Kým my pomáhame Slovákom, Fico vyplakáva na tlačovkách, lebo sa bojí basy

Predsedníčka strany Za ľudí a zároveň ministerka  investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová, sa na sociálnej sieti pochválila pomocou zdravotníkom a obyvateľom. Nezabudla pritom spomenúť aj Fica a Kaliňáka. ktorý včera verejnosti odprezentovali nahrávky, ktoré hovoria o kupovaných kajúcnikoch a vyhrážkach obvineným.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO).
  2. Na kombosnímke zľava Veronika Remišová a jej bakalárska práca.
  3. je paragraf 363 nadužívaný?
  4. Werner Kogler
  5. Remišová vyzýva prezidentku: Okamžite zasiahnite voči Žilinkovi
  6. Predseda strany SaS Richard Sulík.
  7. Na kombosnímke zľava Bernard Slobodník a Daniel Lipšic.
  8. slováci nemajú čo jesť
  9. Poslanec parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí).

Remišová vo videu tiež upozornila občanov, aby Ficovi neverili v tom, že im chce dobre. Dobre im chce táto vláda, ktorá, ako uviedla cez víkend, poskytla Slovákom, „bezprecedentnú pomoc.“ Predsedovi Smeru-SD ide podľa nej len o „záchranu seba a jeho kumpánov.“ Nezabudla podotknúť, že on i Robert Kaliňák, sú obvinení zo založenia a riadenia zločineckej skupiny.

Vyplakáva na tlačovkách

Práve preto majú obaja spomínaní „vyplakávať na tlačovkách.“ Nie je isté, či Veronika Remišová, tlačovú konferencie zo včera pozerala, zazneli na nej totiž veľmi závažné veci. Novinárom boli odprezentované legálne získané nahrávky, ktoré poukazujú na možné zneužívania práva zo strany OČTK i ÚŠP v obrovskom rozsahu.

Pexeso

Či má Veronika Remišová o Ficových dôvodoch pravdu, asi ukáže čas. Netreba však zabudnúť na jej pexeso, ktoré zverejnila potom, ako sa jej strana stala súčasťou vládnej garnitúry. Na ňom boli fotky ľudí, ktorí majú byť odsúdení a vo väzení. Mnohí z nich sú už dnes mŕtvi, viacerí sú obvinení a niektorí odsúdení. Iní boli vo väzbe a ako sa začína ukazovať, niektorí aj protiprávne.

Právny štát

V právnom a demokratickom štáte, je dobrým zvykom, že o vine a treste rozhodujú nezávislé súdy. To, či má byť niekto odsúdený, posudzuje sudca. Na Slovensku, zdá sa, to už dva a pol roka zvládajú predstavitelia moci. Veronika Remišová, to, že má ísť Fico do basy, pripomína takmer v každom svojom príspevku. Tak, ako keď to dokázala aj teraz, pri pomoci zdravotníkom.

To, či zvýšenie platov nakoniec donúti viac ako 2 000 lekárov zostať v nemocniciach, je stále otázne. Faktom zostáva, že ak nie, realitou budú zatvorené oddelenia i ambulancie.

Zdroj: Fb V. Remišová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová: Kým my pomáhame Slovákom, Fico vyplakáva na tlačovkách, lebo sa bojí basy

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku