eReport.sk
Na kombosnímke zľava Richard Takáč (Smer-SD) a Veronika Remišová (Za ľudí) v štúdiu RTVS.
Na kombosnímke zľava Richard Takáč (Smer-SD) a Veronika Remišová (Za ľudí) v štúdiu RTVS. Zdroj: fb

VIDEO Debata ich vlastnou optikou: Remišová a Takáč ukázali, ako sa dajú veci vidieť úplne inak

V nedeľnej diskusnej relácii RTVS O 5 minúť 12 sa stretli ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí) a podpredseda opozičného Smeru-SD Richard Takáč. Na svojich sociálnych sieťach ukázali, ako debatu videli vlastnou optikou. Kým Remišovej sa posolstvo z diskusie zmestilo do 22 sekundového videa, Takáč z relácie vystrihol pasáž trvajúcu takmer šesť minút. Pre objektívnosť treba dodať, že Remišová k svojmu vystúpeniu zverejnila dva zostrihy. Ten prvý, ešte z nedele, má minútu dvadsať. Tieto videá politikov možno inými slovami považovať za niečo, čo by podľa nich mali občania vnímať, ako ich hlavné posolstvo diskusie.

Remišová sa síce v nedeľnej relácii snažila vysvetliť, prečo je dobré a dôležité, že vláda minulý týždeň schválila prorodinný balíček z dielne Igora Matoviča (OĽANO), na sociálnej sieti sa však po politickej debate s predstaviteľom opozície už sústredila iba na kritiku Smeru -SD a jeho predsedu Roberta Fica. „Smeráci radi rozprávajú o tom, ako veľmi bojujú za občanov. Takže, kedy bol Fico na súde podporiť občana, ktorému sa krivdilo? Nikdy,“ uviedla okrem iného v komentári pri svojom nedeľnom videozostrihu z relácie RTVS Remišová, ktorá pripomenula tlačovky Smeru aj odsúdenie bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika.

Zdroj: fb/remisova.veronika

V pondelňajšom rannom statuse Remišová opäť z diskusie vo verejnoprávnom médiu vybrala časť, v ktorom sa zamerala na kritiku opozičnej strany. Napokon, posúďte sami.

Zdroj: fb/remisova.veronika

Podpredseda Takáč takisto kritizoval. Nehovoril však o témach, ktoré s podporou ľudí počas drastického zdražovania nemajú nič spoločné. Pretože napríklad odsúdenie špeciálneho exprokurátora Kováčika síce je aktualitou z posledných dní, avšak má iba pramálo spoločné s tým, že na Slovensku prudko stúpajú ceny energií aj potravín a mnohí občania iba s vypätím všetkých síl dokážu obrovskej inflačnej vlne čeliť.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Remišová pod paľbou
  2. Veronika Remišová počas konferencie Globsec Bratislava Forum 2022.
  3. Objektívna žurnalistika
  4. Peter Pellegrini a Veronika Remišová v relácii TV Joj Na Hrane.
  5. Zľava moderátorka Jana Krescanko Dibáková, Veronika Remišová a Peter Pellegrini v štúdiu TV Joj.
  6. Vicepremiérka SR a ministerka investícií a regionálneho rozvoja Veronika Remišová (Za ľudí).

„Spravíme všetko preto, aby sme túto vládu čo najskôr vymenili. V štúdiu O 5 minút 12 som mal prázdnu krabicu od tabletu. Rovnaká nula aká bola v krabici, totiž čaká pomoc súčasnej vlády pre seniorov. Namiesto toho, aby im pomohli s infláciou a rapídnym zdražovaním, ministerka Remišová im chce rozdať tablety. Veď OK, ak by neboli zlé časy…,“ uviedol na sociálnej sieti Richard Takáč.

Zdroj: fb/richardtakac2018


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Debata ich vlastnou optikou: Remišová a Takáč ukázali, ako sa dajú veci vidieť úplne inak

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre