eReport.sk
Oslavy SNP vo Zvolene, SNP, Smer-SD
Oslavy SNP vo Zvolene, foto:fb/smersd

VIDEO Ostré slová Blahu počas osláv SNP: Heger, Korčok a Čaputová sú fašisti!


Uplynulo presne 78 rokov od historickej udalosti, kedy sa postavili slovenskí vojaci s pomocou spojeneckých jednotiek nacistickým okupantom. Slovenské národné povstanie (SNP) patrí medzi najväčšie udalosti a sviatky, ktoré si každoročne pripomína desiatky tisíc občanov Slovenska po celom území krajiny.

Počas dnešných osláv SNP vo Zvolene na ktorých vystúpili so svojimi prejavmi predstavitelia opozičnej strany Smer-SD, padli naozaj ostré slová najmä z úst podpredsedu strany a poslanca Národnej rady Ľuboša Blahu. Ten vo svojom prejave označil predstaviteľov súčasnej vlády na čele s premiér Eduardom Hegerom za fašistov!

Ostré slová na adresu Hegera, Korčoka i Čaputovú

Vo Zvolene som to dnes na oslavách SNP povedal na plné ústa, sú to fašisti! Ako inak nazvať vládu, ktorá nevie poďakovať našim osloboditeľom od fašizmu a ani len nepozve veľvyslanca Ruska na oslavy SNP? Ako inak nazvať Čaputovú, ktorá vyznamenáva náckov a vykrikuje banderovské pozdravy? Ako inak nazvať Korčoka, ktorý má ešte aj v deň osláv SNP potrebu kopať do ruského národa? Ako inak nazvať Hegera, ktorého vláda podpísala okupáciu Slovenska cudzou americkou armádou?“ píše Blaha vo svojom príspevku na sociálnej sieti Telegram.

Vystúpenie predstaviteľov Smeru počas osláv SNP vo Zvolene

Zdroj: yt/smersd

Blaha si servítku pred ústa nebral

Opozičník vo svojom prejave ďalej pokračoval s kritickým naratívom: „Masy ľudí vo Zvolene im to dnes vykričali spolu so mnou, áno, sú to všetko fašisti! Môžu sa skrývať za zátarasy, môžu na ľudí posielať ostreľovačov, môžu kvíkať, koľko chcú nepomôže. Fašizmus má dve vzácne vlastnosti,že vždy prichádza zo Západu a, že nakoniec vždy prehrá!,“ píše podpredseda Smeru.

Mohlo by vás zaujímať:

 1. Predseda vlády Eduard Heger
 2. Boris Kollár
 3. Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico.
 4. Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan Korčok (nominant SaS).
 5. Peter Weiss, zdroj: ereport
 6. Korčok prezliekačom kabátov
 7. Hnutie Republika pri príležitosti
 8. Na kombosnímke vľavo fotografia Ivana Korčoka, tak ako ju zverejnil poslanec OĽANO György Gyimesi (na snímke vpravo).
 9. Premiér Eduard Heger počas tlačovky.
 10. Prezidentka SR Zuzana Čaputová.
 11. Ľuboš Blaha na videosnímke.

Blaha ďalej pokračoval: „Ľudia im zo Zvolena poslali jasný odkaz. Nenecháme si ukradnúť historickú pravdu a my, Slováci, nikdy nezabudneme, kto nás od fašizmu oslobodil. Nikdy!“ uviedol.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ostré slová Blahu počas osláv SNP: Heger, Korčok a Čaputová sú fašisti!

Odoberať
Upozorniť na
32 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: