eReport.sk
Kali v štúdiu eReport, foto: ereport.sk

Sexi TALKSHOW Like It! Raper Kali o novej vile, závisti a životnom trapase!

Toto je šoubiznisová relácia, ktorá vyžmýka každú zaujímavú osobnosť. Čo naše celebrity ešte nikdy nikomu nepovedali, zveria nám.

V pilotnom diely Like It! uvidíte rýmovača, slovného akrobata, rapera Kaliho. Spovedá ho redaktorka Nina Košecká. Roky vládla slovenskému šoubizu prísnym perom. Teraz je čas ísť na obraz. Kto nebol u Niny, nemá čo povedať. Problém nie je, ak vás do Like It! zavolajú, problém je, ak vás tam nezavolajú. Lajkujte Like it!

Kúsok od krachu

Na hudobnej scéne je už trinásť rokov. Za sebou má množstvo hitov. Debutový album s názvom Pod maskou je pravda, vydal v roku 2010. Ten istý rok spravil album Na čo čakať. V práci pokračoval. Album Koniec je nový začiatok mal byť kvôli finančným problémom posledný. Z neľahkej situácie mu pomohol Don Čičo. Hit vznikol, keď naspieval úvodnú pieseň k filmu Únos. Film sa nechal inšpirovať skutočnými udalosťami únosu prezidentovho syna Michala Kováča a atmosférou 90-tych rokov na Slovensku.

Povinnosti hodil na ženu

Aj keď si Kali súkromie stráži, nám porozprával o živote mimo pódia. Ako ho pandémia zmenila. Prečo si chce z tváre odstrániť tetovanie a ako pokračuje zariaďovanie nového domu. Z robotníkov jeho manželka šedivie. Na záver zabije raper príhodou z koncertu. Vyzeralo to na životný trapas!

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport