eReport.sk
Cielená revízia plánu obnovy sa začne realizovať
Podpredseda vlády Slovenskej republiky Peter Kmec. Zdroj: tasr

P. Kmec z Hlasu: Pellegrini bude prezidentom občanov a regiónov. Bude stavať Slovensko na prvé miesto

Podpredseda vlády a člen strany HLAS-SD Peter Kmec pre eReport zhrnul, prečo je Peter Pellegrini tým lepším kandidátom na slovenského prezidenta. Podľa neho bude spájať a pracovať v prospech Slovákov. Upozornil na neférovú kampaň tradičných médií v prospech Ivana Korčoka.

Pellegrini bude prezidentom občanov a regiónov

eReport zastihol podpredsedu vlády zo strany Hlas na prezidentskej kampani v Novom meste nad Váhom,. Peter Kmec to nazval mobilizačným podujatím. Peter Pellegrini bude podľa neho prezidentom občanov, regiónov a prezidentom, ktorý bude stavať Slovensko na prvé miesto.

Peter Kmec pre eReport

V tíme Petra Pellegriniho panuje pracovná, ale pozitívna atmosféra. Heslo Pellegriniho je spájať a robiť v prospech občanov Slovenska.

Člen strany HLAS-SD upozornil na špinavú kampaň slovenských médií. Médiá podporujú Ivana Korčoka. K nim sa pridali samozvané osobnosti a herci z Bratislavskej kaviarne, ako ich Kmec nazýva. Snažia sa posunúť Korčoka dopredu, aj keď ten nemá väčšinovú podporu obyvateľstva. „Je to nevyrovnaná kampaň, kde my musíme bojovať v regiónoch a hľadať podporu v samotných občanoch,“ uviedol Kmec. Upozornil na to, že mediálny tlak proti Pellegrinimu je obrovský.

Nepáči sa mu, že mnohé osobnosti ako herci, komici vstupujú priamo do politiky. Podľa neho by sa mali rozhodnúť medzi vlastnou profesiou a vstupom do politiky. Kmec upozornil aj na to, že okolo I. Korčoka sa „zgrupujú“ aj neúspešní politici aby získali možnosť pre revanš, keby vyhral.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

P. Kmec z Hlasu: Pellegrini bude prezidentom občanov a regiónov. Bude stavať Slovensko na prvé miesto

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Najnovšie