eReport.sk
Richard Raši, foto: eReport

Raši pre eReport: Ukázalo sa jasne, Peter Pellegrini je hlasom všetkých ľudí bez rozdielov!

Pellegrini bude najlepším prezidentom! Myslí si to minister informatizácie, investícii a regionálneho rozvoja Richard Raši (Hlas-SD). Toho dnes vyspovedal náš redaktor Dominik.

Richard Raši sa rovnako, ako ďalší predstavitelia koaličnej strany Hlas a jej podporovatelia zúčastnil stretnutia v Novom Meste nad Váhom, kde prezidentský kandidát Peter Pellegrini predstavil svoje vízie so Slovenskom. V prípade jeho zvolenia za novú hlavu štátu.

Ako hodnotí kampaň?

Minister Raši sa pre eReport vyjadril k priebehu prezidentskej predvolebnej kampani: „Myslím si, že Peter Pellegrini si dokázal zachovať to čo mu je typické: slušnosť a dôstojnosť. Aj to čo hlási, že on chce byť prezident kľudu, pokoja a mieru, samozrejme v kontexte s vojnou na Ukrajine a narozdiel od Petra, mám pocit, že Ivan Korčok bol drzý, arogantný a zase sa sústredil na politické protesty, ktoré sa organizovali na námestiach. Čiže pre mňa, už v tomto finále kampane sa jasne ukázalo, že Peter Pellegrini je hlasom všetkých ľudí, bez ohľadu, kde žijú. Korčok sa stáva kandidátom opozície, politických protestov a bohužiaľ len nejakej bratislavskej kaviarne.“

Zdroj: yt/eReport

„Treba si uvedomiť, že Slovensko nie sú len voliči Progresívneho Slovenska. Sú to aj voliči iných strán, ktorí majú úplne všetky názory, ktoré ľudia môžu mať, pretože my nemôžeme odsudzovať za to, že má nejaký názor. Preto som presvedčený, že v tých regiónoch vyhrá Pete Pellegrini,“ povedal Raši.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Raši pre eReport: Ukázalo sa jasne, Peter Pellegrini je hlasom všetkých ľudí bez rozdielov!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie