eReport.sk
Mlčať nad zlato
Bývalý Šéf PZ SR Štefan Hamran a bývalý minister vnútra Roman Mikulec. Zdroj: tasr Jaroslav Novák

Láme sa chlieb? Krajská prokuratúra v Trenčíne preveruje Mikulca a Hamrana!

Mikulca a Hamrana preveruje prokuratúra! Informáciu ako prvý oznámil Denník N. Pre ministra vnútra Romana Mikulca tak ide o ďalší vážny problém v rade. A nejde ani o prvú kauzu policajného šéfa Hamrana. Obidvaja tiež podľa niektorých absolútne nezvládli situáciu s nelegálnou migráciou a niekedy pôsobia ako dvojica z istej animovanej rozprávky..

Mohlo by vás zaujímať

  1. Zlodej a vekslák
  2. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie.
  3. Hamran a čurillovci sa vyhrážajú
  4. Heger popísal presný mechanizmus
  5. Kaľavského vypočujú cez telemost
  6. Kto je v skutočnosti Monika Tódová?

Mikulca a Hamrana preveruje prokuratúra

A práve s témou nelegálnej migrácie a „zvládnutej“ ochrany našich hraníc, obidvoch pánov začala prevererovať Krajská prokuratúra v Trenčíne. Zaujíma sa o to, či sa nedopustili trestného činu v súvislosti s nelegálnou migráciou a ochranou štátnych hraníc. Mikulec za tým vidí snahu o prekrytie vážnych tém, Hamran to považuje za absurdné.

Žilinka

Preveriť, či pri plnení úloh v súvislosti so zabezpečovaním kontroly hraníc SR a ochranou SR pred nelegálnou migráciou nedošlo k trestným činom zneužívania právomoci verejného činiteľa alebo marenia úlohy verejným činiteľom, dal Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka. Možno to bude dôvod, prečo sa s útokmi na jeho osobu v posledných dvoch týždňoch roztrhlo vrece.

„Dnešného dňa som prvému námestníkovi generálneho prokurátora uložil prijať opatrenia na preverenie, či pri plnení úloh v súvislosti so zabezpečovaním kontroly hraníc SR a ochranou SR pred nelegálnou migráciou nedošlo zo strany príslušných osôb v postavení verejných činiteľov k úmyselnému alebo nedbanlivostnému konaniu,“ napísal Žilinka presne pred mesiacom na sociálnej sieti.

Hranice

O všetko je podľa ministra vnútra a policajného šéfa postarané výborne. Chyba nikdy nebola na našej strane. A vždy za to mohol niekto iný. Nuž, Česká republika dnes napríklad oznámila, že situácia je taká dobrá, že predĺži hraničné kontroly so Slovenskom. Zatiaľ o dva týždne. O vývoji tejto kauzy, vás samozrejme budeme informovať.

Zdroj: dennik N, eurorespekt


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Láme sa chlieb? Krajská prokuratúra v Trenčíne preveruje Mikulca a Hamrana!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie