eReport.sk
Lekári otvorili pandorinu skrinku
Dočasne poverený premiér Eduard Heger (OĽANO). Zdroj: tasr

Heger tvrdí, že mu ľudia ďakujú: Mnohí hovoríte o hrdosti na Slovenskú republiku!


Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO) sa prostredníctvom sociálnej siete pochválil, že mu občania posielajú ďakovné odkazy. „Chcem vám povedať, že ma to nesmierne teší a povzbudzuje robiť smelé a zároveň správne rozhodnutia,“ píše na Facebooku premiér.

Heger hneď v úvode svojho statusu opäť nevynechal zmienku o lídroch opozície (tí so svojimi stranami vedú prieskumy verejnej mienky), šéfovi Smeru-SD Robertovi Ficovi a predsedovi strany Hlas-SD Petrovi Pellegrinim, ktorých ešte včera označil za dvojčatá. A tak aj tento jeho status zrejme nemožno označiť inak, ako politicky motivovaný.

Do základov našej štátnosti i spoločnosti musíme položiť práve takéto pocity nefalšovanej hrdosti za dobré skutky, ktoré nás prežijú.

Premiér Eduard Heger (OĽANO).

„Našťastie okrem tých zlomyseľných lží našich dvojčiat sa ku mne dostali aj vaše poďakovania, vážení občania, za to, že sme darovali Ukrajine systém protivzdušnej obrany S-300,“ začína v statuse predseda vlády, podľa ktorého občania, ktorí mu píšu, zažívajú silnú a pozitívnu emóciu – a to dokonca prvýkrát v živote!

„Mnohí hovoríte o hrdosti na Slovenskú republiku, ale aj to, že takúto silnú a pozitívnu emóciu prežívate vlastne prvýkrát v živote. Chcem vám povedať, že ma to nesmierne teší a povzbudzuje robiť smelé a zároveň správne rozhodnutia. Do základov našej štátnosti i spoločnosti musíme položiť práve takéto pocity nefalšovanej hrdosti za dobré skutky, ktoré nás prežijú,“ dodáva Heger.

Zdroj: fb/premier.sr

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Je to aj dôvod prečo zrušil protest
  2. Eduard Chmelár, historik, publicista a politický analytik
  3. Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽaNO).
  4. Eduard Heger (OĽANO) počas tlačovky na bratislavskom letisku bezprostredne po návrate z Kyjeva.
  5. predseda vlády SR Eduard Heger (OĽaNO) gestikuluje počas tlačovej konferencie, ktorá sa konala po jeho návrate z pracovnej cesty na Ukrajine na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave v sobotu 9. apríla 2022.
  6. Smer valcuje súperov
  7. Premiér Eduard Heger (OĽANO).
  8. Smer valcuje súperov
  9. Eduard Heger odovzdáva tašku s chlebom seniorke v Banskej Bystrici.
  10. Musíme brániť východné krídlo NATO

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Heger tvrdí, že mu ľudia ďakujú: Mnohí hovoríte o hrdosti na Slovenskú republiku!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: