eReport.sk
Známa transrodová DJ-ka Matia Lenická má nové návrhy pre primátora Bratislavy Matúša Valla.
Matia Lenická alias B-Complex, Zdroj: FB Martina Dúhová

B-Complex radí Vallovi: premenujte Kamenné námestie na Kyjivské! A Súmračnú na Jána Kuciaka

Budeme mať nové názvy ulíc? Známa transrodová DJ-ka Matia Lenická má nové návrhy pre primátora Bratislavy Matúša Valla. Lenická, ktorá je okrem iného známa svojím agresívnym a vulgárnym pôsobením na internete, by chcela dať premenovať niektoré ulice v Bratislave.  

„Petícia za premenovanie Kamenného námestia na Kyivské námestie Matúš Vallo má rád Bratislavu. A rovno pridávam petíciu za premenovanie Súmračnej na ulicu Jána Kuciaka,“ napísala na sociálnej sieti pred niekoľkými dňami na Facebook transrodová DJ-ka. Žiadnu petíciu však nepripojila. Jej príspevok je len očividná provokácia.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tomu neuveríte! Riaditeľka Divadla P. O. Hviezdoslava sa po dlhšej dobe prihlásila o slovo
  2. Anna Belousovová zúri. Bývalú političku nahnevala najnovšia vianočná reklama mobilného operátora.

Tými je, koniec koncov, Matia Lenická známa. Na Facebooku často zverejňuje provokačné, drzé i vulgárne príspevky. Prípadne sa vulgárne háda s komentujúcimi, ktorí vyjadria na jej profile iný názor ako má ona sama.

Ladislavovi Ďurkovičovi na jeho výhradu, že by sa mohla vyjadrovať slušnejšie odvrkla: „Na ostrý slovník je čas. A musí s nami ostať. Slovenský problém so “slovníkom” je provinčný, hlúpy, mlžiaci. Hrať sa na slušný slovník v neslušnej krajine je prij*bané.“

Keď spoločnosť žila kauzou okolo DPOH, Lenická zdieľala novú, kontroverznú vitráž a napísala: „A poj*bte sa“

Zdroj: Facebook Matia Lenická

Iný status začínal týmito slovami: „Dopi*e áno. Vy uhráte -možno- remízu. Ale pre nás to bude ďalšia prehra.“ Bolo to pri téme Teplárne.

Bude Vallo reagovať na návrh B-Complexa? Pri jeho priazni „netradičným“ návrhom v našom hlavnom meste, nie je isté, čo môžeme očakávať. Vallo v poslednej dobre prekvapuje svojimi zmenami v hlavnom meste. Najprv zrušil jazdný pruh na Vajanského nábreží a nahradil ho cyklopruhom, potom urobil zvláštne opatrenia na Mudroňovej ulici. Nasledovala nová, vraj relaxačná zóna na Vazovovej. Problémom je len, že je v strede križovatky. Nové zmeny v Bratislave sa stretli s masívnou kritikou.   


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

B-Complex radí Vallovi: premenujte Kamenné námestie na Kyjivské! A Súmračnú na Jána Kuciaka

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php