eReport.sk
Tomu neuveríte! Riaditeľka Divadla P. O. Hviezdoslava sa po dlhšej dobe prihlásila o slovo
Ministerka kultúry Martina Šimkovičová avizuje vo svojom rezorte personálne zmeny. Foto: fb/simkovicovaoficialna

Riaditeľka DPOH je späť! A aj s arogantným odkazom Martine Šimkovičovej!

Tomu neuveríte! Riaditeľka Divadla P. O. Hviezdoslava sa po dlhšej dobe prihlásila o slovo. Je to práve v čase, kedy sa tvorí nová vláda. Aj Valeria Schulczová sa rozhodla pripojiť k tým členom umeleckej obce, ktorí chcú niečo povedať k novým, zatiaľ len navrhovaným, členom vlády.

Reakciu riaditeľky DPOH prináša portál mediaklik. Hneď v úvode článku informujú, že kultúrna obec je voči nominácii M. Šimkovičovej skeptická. Reakcia riaditeľky prichádza presne v deň, kedy Andrej Danko oznámil svoje nominácie na dva posty, ktoré mu prináležia. Na post ministra životného prostredia navrhuje SNS Rudolfa Huliaka a na post ministerky kultúry Martinu Šimkovičovú.

Tomu neuveríte!

Mediaklik iniciatívne oslovil riaditeľku DPOH, V. Schulczovú, aby s nimi zdieľala svoj názor na prípadnú novú ministerku kultúry. Schulczová odpovedala, podľa mediakliku, s „ironickou nadsázkou“.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Michal Havran, Facebook

Povedala toto: „Som nesmierne rada, že je to pani Šimkovičová. Je vždy veľmi dobré keď ministrovi kultúry horí srdce pre vec. Ale aj pán Taraba by bol výborný kandidát. Je mi veľmi ľúto, že si nespomenuli na Mareka Ťapáka. Uvažujeme o tom, že by sme pani ministerku zvečnili vo vitráži. Škoda, že nespadáme do jej gescie,“ uviedla riaditeľka DPOH. Dala na známosť aj to, že sa neobáva o svoju budúcnosť.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Riaditeľka DPOH je späť! A aj s arogantným odkazom Martine Šimkovičovej!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre