eReport.sk

VIDEO LGBTI radikál Mihály napadol dôchodcu na proteste pred DPOH! Toto je tá slušnosť a sloboda?

LGBTI radikál Mihály napadol dôchodcu! Robert Mihály, to je meno muža, ktorý v stredu zaútočil na protestujúcich pred Divadlom Pavla Országha Hviezdoslava (DPOH) v Bratislave. Nestalo sa našťastie nič, kvôli čomu by musel ísť starší napadnutý človek do nemocnice. Situácia však ukazuje, ako LGBTI hnutie, či podporovatelia liberálov a progresívcov pristupujú k názorovým oponentom. Ten vývoj je dokonalým príkladom salámovej metódy, ktorá je pri radikálnych a extrémistických prúdoch v spoločnosti veľmi nebezpečnou formou získavania moci nad spoločnosťou.

Určite sme pri téme rusko-ukrajinskej vojny z úst týchto ľudí miliónkrát počuli argument, že pokiaľ silnejší na ulici napadne slabšieho, mali by sme sa toho slabšieho zastať. Bez ohľadu na to, že sa jedná o marketingový argument, ktorý nemá nič spoločné s vedou, geopolitikou, alebo reálnou vojenskou a medzinárodno-politickou stratégiou spoločné, náhodou nastala situácia, kedy sme si úprimnosť týchto tvrdení mohli overiť v praxi. Redakcia eReportu na proteste pred DPOH bola. Musíme bohužial skonštatovať, že okolo stojaci LGBTI aktivisti a podporovatelia Ukrajiny sa slabšieho nezastali. A snáď tu nemusíme polemizovať o tom, či bol tým slabším mladý a celkom statný muž, alebo dôchodca 70tnik, ktorého tento muž fyzicky napadol. Nehovoriac o tom, že napadol aj ďalšieho protestujúceho a to úderom do oblasti tváre.

Mihályho klamstvá o sebaobrane

Mihály neskôr na sociálnej sieti tvrdil, že sa jednalo o sebaobranu. Priložil video, ktoré malo toto jeho tvrdenie dokazovať. Po starostlivom a niekoľkonásobnom vzhliadnutí videa však musíme skonštatovať, že Mihály pred svojim útokom nebol akýmkoľvek spôsobom napadnutý.

LGBTI radikál Mihály napadol dôchodcu

Zdroj: TikTok

Na zaútočenie na krehkého dôchodcu teda nemal akýkoľvek nárok. Okrem toho platí, že dôchodca, do ktorého sotil, voči nemu nevykazoval žiadne prvky agresivity a komunikoval s ním výlučne verbálnym spôsobom, dokonca relatívne kľudným tónom.

Mohlo by vás zaujímať:

A nie je to prvýkrát, čo liberálne prúdy vykazujú poriadnu dávku miery agresivity. Spomeňme si na výročie oslobodenia Bratislavy spod nadvlády nacistov, kedy mladí aktivisti odmietali pustiť k pamätníku na Slavíne priamych účastníkov SNP vo vysokom dôchodkovom veku a ďalších členov Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov. Prístup k pamätníku bránili liberáli svojimi vlastnými telami. Tak, ako polícia nekonala vtedy, tak nekonala ani pred DPOH.

Naozajstný liberál toto podporovať nemôže

Pre doplnenie pripomíname, že je to len pár dní, čo sme písali o podpore radikálnej až extrémistickej organizácie Trantifa zo strany rektorky Vysokej školy výtvarných umení. Podľa Trantify je legitímne používať fyzické násilie voči tým, ktorí odmietajú podporovať trans ľudí a iných členov LGBTI komunity.

Zdroj: TikTok

Za tieto postoje už organizáciu rieši aj OSN. Kam sa nám to ten liberalizmus, ktorý má byť postavený na slobode, uberá? Ak je niekto pravým a presvedčeným liberálom, neexistuje, aby takéto aktivity podporoval. Tak čo, začneme sa už konečne o autoritárskych tendenciách liberálnych a progresívnych prúdov rozprávať seriózne. Alebo tu budeme aj naďalej hrať túto poriadne trápnu hru na nás všetkých rovných a tých rovnejších, ktorí sú pre silové zložky. Médiá, či iné verejne činné subjekty nedotknuteľní?


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO LGBTI radikál Mihály napadol dôchodcu na proteste pred DPOH! Toto je tá slušnosť a sloboda?

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre